طراحی وب سایت 

وب سایت شما بهترین ویترین برای کسب و کارتان است.تیم خلاق ما برای کمک به شما در اینجا قرار دارد . ما در آپکاد به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای طراحی وب سایت با کیفیت و درخور نام را در اختیارتان می گذاریم تا با آسودگی خاطر بهترین تجربه کاربری را برای مشتریانتان رغم زده و آنها را در طی داستان استراتژیک کسب و کارتان جذب نمایید. 
01

طراحی سایت (Web Design) اولین و مهم‌ترین قدم برای وارد شدن به دنیای پر رقابت آنلاین است که باید کاملا اصولی برداشته شود. در این صورت می‌توانید از طراحی وبسایت خود آسوده خاطر باشید. ما در این صفحه به قیمت، نمونه کار و مقایسه بهترین شرکت‌های طراحی وب سایت پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

از زمانی که فروش در بستر آنلاین و فضای وب توانست سختی ها، هزینه و زمان خرید حضوری را کاهش دهد توجه ها به سوی این روش جلب شد و در حال حاضر بسیاری از فعالیت ها توانسته اند با روند فروش در فضای وب سود خود را ارتقا دهند. دست کم این مساله قابل پیش بینی است که طراحی سایت از یک آپشن برای یک کسب و کار در حال تبدیل به یک نیاز است.

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

 

وب سایت در واقع دفتر کار شما به صورت مجازی است که با توسعه و بهبود آن جایگاه ویژه ای در دنیای اینترنت و فضای مجازی بدست می‌آورید. مسئله مهمی که نباید نادیده گرفت، چگونگی و نحوه‌ی طراحی سایت می باشد. بهترین راه این است که طراحی سایت خود را به تیم متخصص و کارآمدی بسپارید که به حرفه و کار خود ایمان داشته و مطمئن هستند به همراه خود، مشتریان‌شان را هم به موفقیت می رسانند، زیراکه نشان دهنده هویت مجازی هر سازمان یا شخصی است و در هر جای جهان هستی در دسترس بوده و می توان آن را به آسانی به نمایش گذاشت.
مشکلات پیش‌بینی نشده فراوانی ممکن است برای برقراری ارتباطات فضای مجازی شما با مشتریان‌تان صورت گیرد به طور مثال فیلتر شدن و یا قطع فعالیت یکی از شبکه های اجتماعی، که در این بین داشتن یک سایت معتبر و حرفه‌ای، چه در زمان شروع کسب و کار و چه در ادامه آن، از جمله ملزومات کاری هر فرد و هر سازمانی محسوب می‌شود.

رابط کاربری آسان (UX)
طراحی سایت با رابط کاربری یا تجربه کاربری مناسب که کاربر باید به هنگام کار با وب سایت احساس راحتی کند و به آسانی به صفحات مورد نظرش دسترسی داشته باشد. به عبارت دیگر ساختار وبسایت باید متناسب با استانداردها انتخاب شود.

طراحی بصری حرفه ای (UI)

طراحی سایت با دیزاین خوب با رعایت نکات زیبایی شناختی و انتخاب سبک طراحی و رنگ های مناسب انجام میگیرد. مجموعه فعالیت های طراحی سایت برای دیزاین زیبا UI نام میگیرد که ممکن است بنابر هر کسب و کار روش و جذابیت طراحی تغییر کند.

مطابق استاندارد های سئو

طراحی سایت سئو بیس یا طراحی سایت مطابق با استانداردهای سئو که در آن تگ های متا، هدینگ ها، عناوین، کلمات کلیدی، ساختار بندی صفحات، متا دیسکریپشن ها و کد های اسکیما و … به درستی قرار داده شود و سایت مهیای سئو قوی شود.

امنیت بالا
طراحی سایت با امنیت بالا مفهومی است که به واسطه وجود هکرها و گاها شیطنت رقبا بایستی جدی گرفته شود. ایجاد شرایطی امن که مانع نفوذ هکر شود و بتواند وب سایت طراحی شده را در مسیر پیشرفت در اختیار کاربران قرار دهد.

سرعت بالا
طراحی سایت با سرعت بالا که زمان انتظار برای بارگذاری کم کند و سبب جذب بیشتر کاربران شود. اگر چه سرعت بارگذاری سایت طراحی شده برای سئو سایت نیز یک عامل دخیل است و گوگل در تلاش است وب سایت بهینه را به کاربر معرفی کند.

پشتیبانی خوب
طراحی سایت با پشتیبانی خوب یک مورد خاص است که شاید در انتخاب شرکت طراحی سایت در نظر نگیرید اما آنچه که مسلم است یک وبسایت پس از ارائه نسخه نهایی نیز نیازمند رفع باگ ها و ارتقا هست تا همیشه در دسترس کاربران باشد.

 

شبکه های اجتماعی صرفا به بهبود ارتباط شما با مخاطبانتان کمک میکنند، نه بیشتر!

فرض کنید صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید.

البته با انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی میتوانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را از آن بدست آورید.

 

معتقدیم که طراحی سایت شرکتی باید بگونه ای باشد که تصویری مناسب و حرفه ای از کسب و کارتان ارائه دهد. تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان برای اولین بار از طریق وبسایت یک شرکت با کسب و کار آن آشنا میشوند. لذا طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که اطلاعات جامع و مفیدی را از فعالیت شرکت به بهترین شکل ممکن ارائه داده و بازدیدکننده را در همان اولین مراجعه به هوادار دائمی تبدیل کند.

 

ملاک موفقیت یک فروشگاه در سطح شهر، با ملاک های موفقیت یک فروشگاه آنلاین تفاوت های قابل توجهی دارد. آژانس خلاقیت وبسیما به دلیل آشنایی کاملی که با فضای کسب و کار آنلاین و رفتار مشتریان در این سایت ها دارد، گزینه ای ایده آل برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی است. سایت فروشگاهی باید امکان توسعه و گسترش را در آینده داشته باشد تا بخوبی پذیرای محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان باشد. وبسیما امروز وبسایتی را برای فرداها طراحی میکند. با توجه به پیشرفت دائمی تکنولوژی های وب و تغییر سلایق کاربران، یک وبسایت باید با بسترسازی مناسب، قابلیت پذیرش امکانات جدید در آینده را داشته باشد.

 

هزینه تولید محتوا: وب‌سایت بدون محتوا هیچ ارزشی ندارد. هنگامی که شما وب‌سایت خود را تحویل می‌گیرید بدون هرگونه محتوای مفید است. به همین دلیل نیاز دارید تا محتوا تولید کنید که هزینه ای جداگانه در پی خواهد داشت.

هزینه عکسهای باکیفیت :  در صورتی که سفارش یک فروشگاه اینترنتی را داده باشید، می بایست عکس مناسب و با کیفیت آنها را نیز در صفحات مربوط به هر محصول قرار دهید. هزینه هر شات بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

حق الترجمه : اگر سایت شما چند زبانه باشد برای ترجمه محتوای زبان فارسی به دیگر زبان‌ها نمی‌توانید از مترجم گوگل استفاده کنید. زیرا گرچه بی‌هزینه است، اما لااقل در فارسی، ترجمه فاخر و رسمی به دست نمی‌دهد. چه خودتان بخواهید برای ترجمه محتوا وقت بگذارید، چه بخواهید از خدمات دارالترجمه‌ها بهره ببرید و چه بخواهید از خدمات وب سایت های فعال در عرصه ترجمه بهره‌مند شوید، هیچکدام بی‌هزینه نخواهد بود.

مبلغ تمدید سالیانه هاست : میزبانی و نگهداری اطلاعات وب سایت شما روی سرور هاست در یک دیتاسنتر بی هزینه نیست. بسته به نوع سرور، داخلی یا خارجی بودنش، پهنای باند مصرفی سایت شما و همچنین فضای ذخیره سازی سرور و پردازش سی پی یوی آن که مصروف وب سایت شما شده است، بنا به پکیج هاستی که انتخاب کرده اید، باید سالانه مبلغ هاست را تمدید کنید.

مبلغ تمدید دامنه : دامنه www که ثبت داده‌اید اعم از .ir و یا .com پودنش، می‌بایست سالیانه تمدید شود. ممکن است پنج ساله آن را تمدید کرده باشید، اما به هر حال پنج سال دیگر لازم است آن را دوباره تمدید کنید. اگر بیش از یک دامنه برای سایت تعریف کرده باشید که امری مرسوم است،‌لازم است هزینه بیشتری بپردازید.

مبلغ تمدید خدمات پشتیبانی : اگر بخواهید مشترک دریافت خدمات پشتیبانی باقی بمانید و هرگاه با کارشناسان پشتیبانی شرکت طراح تماس گرفتید و یا تیکت زدید پاسخگوی سوال شما و پیگیر حل مشکل شما باشند باید برای وب سایت تان قرارداد پشتیبانی ببندید و هر ساله آن را تمدید کنید.

خدمات سئو : اگر بخواهید فرد سئوکار و یا یک آژانس ارائه خدمات سئو را به کار بگیرید تا برای سایت شما تحقیقات کلیدواژه‌ای انجام دهند و شما را راهنمایی کنند که چگونه و طی چه مراحلی و با انجام چه کارهایی می‌توانید در گوگل و دیگر موتورهای جستجو رتبه بگیرید، باید برای سئو هم مبالغی را پرداخت کنید.
مبلغ انتشار بک لینک : اگر بخواهید سایت شما رنک بالا بگیرد و زود به زود توسط بات های گوگل کش شود می‌بایست روی گرفتن هرچه بیشتر بک‌لینک مرتبط و معتبر فعالیت کنید. دریافت لینک از صفحات وب سایت های دارای محتوای مرتبط با موضوع سایت شما کاری پر زحمت است و هم هزینه زمانی لازم دارد و هم هزینه پولی. یکی از شایع‌ترین مثال‌ها پرداخت مبلغ حق انتشار محتوای ارسالی شما، به صورت رپورتاژ آگهی، در وب سایت های معتبر و پرخواننده است.
مبلغ تبلیغ در وب و شبکه‌های اجتماعی : افزایش ترافیک سایت شما با هدایت بازدید از وب سایت‌های معتبر و درج لینک یا بنر در وب سایت های پربیننده میسر است. روش دیگر انتشار پستی در تایید شما و همراه با لینک به شما در کانال‌های اجتماعی سلبریتی‌هایی است که فالوورهای زیادی دارند. اما هیچ یک از این روش‌ها بی‌هزینه‌کرد ممکن نیست.

۲. سادگی در طراحی و سهولت در مدیریت وب سایت:

با وردپرس هر فردی با حداقل اطلاعات فنی در زمینه برنامه نویسی می‌تواند وردپرس را نصب و قالب دلخواه خود را پیاده سازی کند. همچنین وردپرس به دلیل دارا بودن یک رابط بصری توانسته فرایند اضافه کردن صفحات جدید، مدیریت پست‌ها، آپلود تصاویر و … را بیش از پیش آسان کند. برای ایجاد یک سایت وردپرسی تنها به یک مرورگر متصل به اینترنت نیاز است و طراح به راحتی می‌تواند کار طراحی خود را آغاز نماید.

 

۵. انعطاف پذیری در طراحی:

وردپرس پلتفرمی کاملا انعطاف‌پذیر بوده و قابلیت شخصی‌سازی بر‌اساس سلیقه مشتری را دارد. با نصب افزونه‌ها و تغییر در ظاهر سایت و طراحی سایت ریسپانسیو می‌توان یک سایت کامل و متفاوت با سایر سایت‌های وردپرسی ایجاد کرد. همچنین سایت‌های وردپرسی بسیار مقیاس پذیر هستند، بدین صورت که طراح می‌تواند هزاران صفحه جدید در سایت ایجاد کرده و نگران عملکرد سایت نباشند. ضمنا مدیر سایت می‌تواند کاربران متفاوتی را بعنوان مدیر در سایت تعریف و به هر کدام از آنها سطوح دسترسی مختلفی را اطلاق کند. در کنار موارد مورد بحث، برای بروزرسانی سایت و افزونه‌ها نیازی به طراح سایت و برنامه نویس نبوده و آپدیت و بروزرسانی به سادگی انجام می‌گیرد. تا اینجا به بررسی برخی از مزایای طراحی سایت با وردپرس پرداخته شد. ولی در کنار هر مزیتی، همواره معایبی هم وجود خواهد داشت. در ابتدای امر در کنار مزیت متن باز بودن وردپرس، به مشکلات امنیتی این موضوع هم تا حدی پرداخته شد. البته لازم به ذکر است که استفاده از یک طراح و برنامه نویس مجرب می‌تواند این مشکل را رفع کند. ولی قطعا افراد تازه کار و بی‌تجربه حرفه‌ای قادر به رفع مشکلات اینچنینی به شکل نخواهند بود.

 

بروزرسانی صفحه بصورت زنده:

تصور کنید که وقتی بصورت ادمین در سایت لاگین هستید، بتوانید محتوای صفحات را، بدون نیاز به مراجعه به پنل ادمین، مستقیما از روی سایت بروزرسانی کنید و به صورت زنده، هر کجا خواستید عنوانی یا عکسی را اصلاح کنید، روی همان کلیک کرده، ویرایش کنید.

سئو و بهینه سازی برای گوگل:

با استفاده از وردپرس شما به راحتی میتوانید ساختار نوشته ها و سایت خود را از نظر تگ گذاری ها(h1,h2,h3,…) و با استفاده از افزونه های مربوط بهینه سازی کنید.

سرعت بالای وردپرس

ساختار وردپرس به گونه ای طراحی شده که بر روی سرعت بارگزاری آن بسیار تاثیر گذار بوده،ساختاری بسیار تمیز واضح که کاربران را به خاطر سرعت بالا

بهترین محیط برای مدیریت محتواها

مدیریت محتوا در وردپرس بسیار آسان است،محیطی کاملا شبیه به word که این محیط کار را برای شما ساده تر میکند،و شما به آسانی میتوانید محتوا های خود را مدیریت کنید.

همه گیر بودن وردپرس

وردپرس با وجود جامعیت ولی به دلیل استفاده آسان و نداشتن نیاز به تخصص حرفه ای در زمینه انواع نرم افزارهای اختصاصی و ابزاهای آنها مورد استقبال تمام کسانی است که تمایل دارند برای خود وب سایت طراحی کنند.

قابلیت اشتراک گزاری

اشتراک گزاری مطالب در وردپرس بسیار ساده است به دلیل اینکه خود وردپرس این ویجت ها را طراحی کرده و شما میتوانید مطالب خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

قابل دسترس بودن

اگر میخواهید وب سایتتان را به نحوی طراحی کنید که در هر دستگاهی قابل نمایش باشد و همیشه در دسترس باشد حتما از وردپرس استفاده کنید،  در این صورت دیگر برای شما فرقی نمیکند مخاطبینتان از یک موبایل هوشمند سایت شما را میبینند یا یک تبلت و یا لب تاب و کامپیوتر شخصیشان

رابط برنامه نویسی نرم افزاری

شبکه ها و رسانه های اجتماعی APIsهایی را ارائه میدهند که به کاربران اجازه میدهند با وب سایتها ادغام شوند. وردپرس دارای APIs های بسیار زیادی است که به شما کمک کند تا منابع دیگر را وب سایت خودتان ادغام کنید.

به طور مثال برای داشتن خبرنامه بر روی وب سایتتان حتما باید api مربوط به آن را دریافت کرده و از پلاگین مورد نظر استفاده کنید.

.پشتیبانی دائم وردپرس

مجموعه افرادی که وردپرس کار هستند بسیار زیاد هستند و افرادی داوطلب و تعدای تکنسین هایی هستند که به طور رایگان مشاوره میدهند،شما میتوانید به صورت آنلاین و بدون معطلی مشکل خود را رفع کنید.

۱۶.امنیت بالای وردپرس

یکی از نکاتی که باید در طراحی سایت به آن توجه کنید امنیت وب سایتتان است،شما با طراحی سایت وردپرسی و رعایتی قوانینی که وردپرس برای امنیت وبسایت تعیین شما میتوانید یکوب سایت امن داشته باشید و از هکر ها در امان باشید.

۱۸.استفاده از شورت کد ها

وردپرس به شما این امکان را میدهد که به جای استفاده از کدهای html  طولانی از شورت کدها استفاده کنید و آنها را در هر قسمت از سایت قرار دهید.

بروزرسانی مداوم و پایداری

وردپرس برای هماهنگی و به روز شدن وب سایتها با توجه به نیاز کاربران و به روز شدن تکنولوژی ها همواره در حال بروزرسانی است این یکی از مهترین قابلیت های وردپرس است و اینکه شما برای آپدیت و به روز رسانی آن نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید،وردپرس با توجه به نیاز طراحان و کاربران بروز رسانی را انجام میدهد.

 

02

مهمترین خدمات طراحی سایت در اصفهان توسط آژانس بازاریابی آپکاد

طراحی وب سایت بدون محدودیت

دنیای وب و فضای مجازی آنقدر گسترده شده است که افراد گاها برای جستجوهای خود زمان کم میاورند. بنابراین با وجود تعداد زیاد رقبا در این فضا و محدودیت زمانی که برای کاربران وجود دارد شما باید وب سایتی طراحی کنید که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن نیاز کاربر را پاسخ دهد. پس در این شرایط که از سمت کاربر شما محدودیت زمان وجود دارد، باید بتوانید بیشترین سطح از تعامل را با کاربرانتان ایجاد کنید.

در زیر خدمات ….

طراحی سایت شرکتی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت با وردپرس - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت مشاغل - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت آموزش آنلاین - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت آموزش آنلاین

طراحی سایت آموزش آنلاین

طراحی سایت گردشگری - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت خبری - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت ورزشی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت نیازمندی و آگهی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت نیازمندی و آگهی

طراحی سایت نیازمندی و آگهی

03

مراحل انجام پروژه سئو در اصفهان توسط تیم آپکاد

شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت باید روند کار  را به صورت کامل برای مشتری خود مشخص کنند و استراتژی هایی که برای طراحی وب  سایت در نظر گرفته را با کارفرما در میان بگذارند. از این رو آژانس بازاریابی آپکاد با ارائه روندی شفاف و مشخص به ارائه خدمات طراحی وب سایت  می پردازد.

مرحله اول

1.طراحی وایرفریم : با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی که ظاهر و ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می نماید، طراحی می گردد. 

مرحله دوم

2.طراحی گرافیکی : با تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد .

مرحله سوم

3.پیاده سازی کد ها : برنامه نویس های ما طرح گرافیکی مورد تایید شما را به تمیزترین و اصولی ترین شکل ممکن تبدیل به یک وب سایت واقعی می کنند.

مرحله چهارم

4.پشتیبانی :

مرحله اول

طراحی وایرفریم

طراحی گرافیکی

بررسی و تحلیل کلمات کلیدی وبسایت و مشاوره های لازم

مرحله سوم

پیاده سازی کدها

مرحله چهارم

پشتیبانی
04

آپکاد برای شما چه کاری انجام می دهد؟

در دنیای امروز و در هر فعالیت اقتصادی، اگر وجه تمایزی با رقبا وجود نداشته باشد مسیر موفقیت، مسیری دشوار و طولانی خواهد بود. طراحی وب سایت منحصر به فرد می تواند نقطه آغاز تحولی بزرگ در کسب و کار شما باشد. ما همیشه تلاش می کنیم ضمن رعایت اصول و استانداردها، وب سایت هایی جذاب و خاص تولید کنیم.در این فرایند ابتدا طی مشاوره های تلفنی و حضوری نیاز شما دریافت و مطابق با آن راهکارهایی ارائه می گردد. از مزایای طراحی وب سایت توسط تیم آپکاد می توان علاوه بر داشتن یک وب سایت حرفه ای که تمام اصول لازم مانند سرعت ، مقیاس پذیری ، امنیت ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو ، کاربردپذیری و … در آن رعایت شده است سایر خدمات مرتبط مانند سئو و بهینه سازی سایت ، تولید محتوا ، مشاوره بازاریابی اینترنتی و … را نیز خواهید داشت و از طرف دیگر کارشناسان با تجربه ما همواره در کنار شما هستند تا بتوانند شما را در زمینه بازاریابی اینترنتی راهنمایی کنند تا شما با خیال راحت به رشد کسب و کار خود در دنیای اینترنت برسید.

چند ویژگی طراحی سایت توسط آپکاد به صورت تیتر وار

ما برای شما وب سایتی منحصر بفرد و جذاب طراحی خواهیم کرد.همانطور که خلق یک اثر هنری نیاز به شناخت سلیقه مخاطب و عناصر بصری مانند رنگ ها، تصاویر و… دارد، در طراحی سایت نیز این مورد صدق می کند. شناخت ترکیب رنگ، هارمونی اجزای سایت و دانش چینش آنها در کنار هم که طی سالها تجربه بدست می آید، جزء اصلی ترین اصول طراحی سایت می باشد.

 

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.برای اینکه سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود. یکی از مهم ترین قواعدی که در طراحی وب سایت باید لحاظ شود ، سئو و بهینه بودن سایت  از لحاظ ساختاری است. ما در آپکاد تمامی نکات را بررسی می کنیم تا وبسایت شما  بر اساس استانداردها تولید شده و مورد تایید موتورهای جستجو قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را میشناسیم و به شما کمک میکنیم تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب منجر شود.

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وب سایت خود را در اختیار خواهید داشت.اگر سایت شما مخاطب ثابت داشته باشد به این معنی است که برندسازی به خوبی اتفاق افتاده است. شاید بپرسید فایده ی این کار چیست؟ همانطور که می دانید کمتر از 2 درصد از کسانی که اولین بار از یک سایت دیدن می کنند فرآیند خرید را کامل انجام میدهند. در مقابل از کسانی که برای بار دوم به بعد به سایت مراجعه می کنند به صورت میانگین 6 درصد خرید را انجام می دهند. پس هرچه بیشتر بتوانید افراد را به سایت خود علاقه مند کنید احتمال فروش را از سایت بیشتر خواهید کرد.آژانس بازاریابی آپکاد به صورت تخصصی در روند طراحی سایت افزایش مخاطب وفادار که با هزینه کمتر بتواند مخاطبان بیشتری را به مشتری تبدیل نماید را در نظر می گیرد. 

ما نحوه مدیریت وب سایت را به شما آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.ما پس از طراحی وب سایت و تحویل آن شما را تنها نمی گذاریم و در تمام مدت در کنار شما هستیم تا نیاز های شما را  رفع کرده و در صورت نیاز آموزش لازم را به شما بدهیم و در این راه در هر مرحله پاسخگو شما باشیم.

موبایل ها و تبلت ها را نباید فراموش کرد. امروزه حجم عظیمی از کاربران از گوشی های همراهشان برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند، لذا می طلبد طراحی  سایت به گونه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا انجام شود تا در نمایشگر تمام موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.

 

در رقابت تنگاتنگ سایت ها بر سر دیده شدن، هرچه سریع تر باشید، بهتر دیده میشوید. رسیدن به سرعت استاندارد بار گزاری صفحات سایت امری ست تخصصی که در متدهای طراحی جایگاه قابل توجهی دارد. در این راستا عواملی چون حجم بار گزاری هر صفحه به طور جداگانه و حجم بار گزاری تمام سایت اندازه گیری میشود. میزبانی سایت توسط یک هاستینگ قدرتمند تنها بخشی از کار است و کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب ترین ابزارها ضامن سرعت بالای وب سایت است که باید در طراحی وب سایت مد نظر قرار گرفته شود .ما در آژانس بازاریابی آپکاد  با در نظر گرفتن کلی موارد سعی می کنیم بهینه ترین  وب سایت را برای شما طراحی نماییم.

 
05

مزایای طراحی سایت در اصفهان توسط آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

لازم نیست نگران سایت یا فروشگاه خود باشید!
قرار است تمرکز شما، فقط بر روی رشد و موفقیت کسب و کارتان باشد. به همین خاطر، ما تمام مسائل فنی را ساده کرده‌ایم. هر فکری، با چند کلیک واقعی می‌شود.

 

هدف ویستا در ابتدا توسعه و رشد کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ می‌باشد. به همین جهت در شروع کار به مراجعه‌کنندگان مشاوره‌ای اختصاصی می‌دهیم. ما به دنبال این هستیم که بهترین راهکار را برای موفقیت شما پیشنهاد کنیم. در ادامه با تیمی کار آزموده و تجربه‌ای بالا در پروژه‌های مختلف، تمام سعی خود را می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم. رضایت مشتریان مهم‌ترین اصل برای مجموعه ویستا می‌باشد. از خدمات تیم ویستا می‌توان به طراحی وبسایت اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن ، سئو سایت اشاره کرد.

 

 

دانش و تخصص

ما تخصص و دانش را به عنوان اولویت اول برای انجام کارهای با کیفیت می دانیم.

تجربه ی زیاد

تجربه ی سال ها فعالیت در دنیای وب، بزرگترین دستاورد ما برای حرفه ای بودن است.

تعهد بالا

تعهد به انجام کار یا بهتر بگوییم مسئولیت پذیری، مهم ترین بخش کار ماست.

مدیریت صحیح

فعالیت های ما با کمک مدیریت درست و وجود تفکر استراتژیک، سازماندهی می شود.

انتقاد پذیری

فعالیت هیچ تیمی بی نقص نیست. ما همواره پذیرای انتقاد های سازنده مشتریان هستیم.

گارانتی خدمات

برای انتقال حس اطمینان و اعتماد به مشتری، خدمات خود را با پشتیبانی گارانتی می کنیم.

امنیت و سرعت بالا

با حذف کدهایی که کاربرد ندارند امنیت و سرعت سایت شما را بالا می بریم

امکان بهینه سازی و سئو

همه سایت طراحی شده توسط آپکاد سئو بیس بیودخ و امکان بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو وجود دارد

دارای امکان ارتقا

در هنگام نیاز به ارتقا و یا تغییر سایت به آسانی و در کوتاهترین زمان ممکن می توانید امکانات زیادی به سایت خود بیفزایید.

تنوع و زیبایی قالب

به کارگیری طرح های زیبا و خلاقانه 

واکنش گرا (آماده برای موبایل و تبلت)

مهم نیست که بازدیدکنندۀ سایت شما از چه دستگاهی استفاده می‌کند. صفحه نمایش کاربر هر اندازه‌ای که باشد، باز هم سایت شما خوانا، جذاب و کاملاً قابل استفاده خواهد بود.

پشتیبانی حتی در روز های تعطیل

تیم پشتیبانی ما در تمام روزهای هفته از ساعت 9 تا 22 و در تعطیلات از ساعت 9 تا 17، از طریق سایت، ایمیل و تلفن پاسخگوی شماست.

ارائه آموزش های لازم

 

06

قیمت طراحی سایت در اصفهان توسط آژانس بازاریابی آپکاد

تعیین هزینه طراحی سایت موضوعی مهم در عقد قرارداد با کارفرما می باشد. هزینه های بسیار اندکی که در برخی تبلیغات مشاهده میکنید یا هزینه های بعضا بسیار بالای غیر معقول، نشان از قیمت گذاری غیرحرفه ای برای طراحی یک وسایت است.در وبسیما لیست دقیقی از نیازهای شما و خدماتی که قرار است برای سایت شما ارائه شود تهیه شده و تعیین هزینه نهایی بر اساس آن انجام میشود. لذا خیالتان از بابت ارائه هزینه ای منطقی برای طراحی سایت حرفه ای راحت باشد.

قیمت طراحی سایت با توجه به امکانات و ویژگیهای مد نظر کارفرما تعیین می شود. در هزینه طراحی سایت عوامل متعددی تاثیر گذار هستند که بررسی عوامل تاثیر گذار بر تعرفه طراحی سایت حرفه ای کمک می کند تا هزینه طراحی سایت به صورت قطعی اعلام شود و شما بدانید که به چه منظوری هزینه طراحی سایت را پرداخت می کنید. پلن های طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی، سازمانی و قالب های آماده سفارشی در شرکت طراحی سایت و نرم افزاری آی دِو ( i-dev software group ) به صورت زیر می باشد. طراحی سایت با امکانات دلخواه شما و همچنین از پایه کدنویسی نیز وجود دارد.

ر ادامه به بررسی عوامل تاثیر گذار روی قیمت طراحی سایت و نحوه تعیین هزینه طراحی سایت خواهیم پرداخت تا شما درک درستی از چگونگی تعیین تعرفه طراحی سایت و قیمت طراحی سایت داشته باشید و بدانید هزینه طراحی سایت اعلام شده بر چه مبنایی بوده و چه عواملی بر قیمت طراحی سایت تاثیر گذار هستند.

اندازه پروژه شما در تعیین قیمت سایت حائز اهمیت است. هر اندازه که اندازه سایت شما بزرگتر باشد، قیمت سایت نیز بر اساس تعرفه طراحی سایت بیشتر خواهد بود. قیمت سایت پایه بر اساس اصولی مشخص و در اندازه مشخصی از پروژه تعیین می شود که در نهایت این معیارها تعرفه طراحی سایت را تعیین می کنند. اگر که پروژه شما مقیاس بزرگتری از سطح پایه تعرفه طراحی سایت داشته باشد، قیمت طراحی سایت نسبتا بالاتر خواهد بود.

 

زمانی که شما تصمیم به طراحی سایت می گیرید قیمت سایت یا هزینه طراحی سایت اعلام شده متفاوتی را مشاهده می کنید. قیمت اعلامی توسط شرکت های متفاوت، دارای تفاوت های قابل توجهی است که بر اساس تعرفه طراحی سایت آن تیم تعیین می شود.
یکی از مهم ترین علت های تفاوت قیمت طراحی سایت یا هزینه طراحی سایت، سبک طراحی است که بر تعرفه طراحی سایت تاثیر گذار است که این تاثیر در نهایت هزینه طراحی سایت پرداخت شده را تغییر می دهد.

اگر پیش از راه اندازی وب سایت خود دامنه خریده باشید، احتمالاً از تعرفه های ثبت دامنه مطلع هستید. اگر هم تا به حال برای خرید دامنه اقدام نکرده اید باید بدانید که هزینه خرید دامنه ir نزدیک به ۵ هزار تومان است و تعرفه ثبت دیگر دامنه ها مانند .com و .co نزدیک به ۵۰ هزار تومان است.

 

در طراحی سایت اختصاصی، تعرفه هاستینگ تان به میزان فضایی که برای وب سایت خود احتیاج دارید، بستگی دارد

محتوای تغییر وضعیت

یکی از مهم ترین قسمت های طراحی سایت ایمن سازی آن است. اگر وب سایت شما ایمن نباشد به سرعت دچار مشکلات امنیتی شده و امکان هک کردن آن ساده می شود

 

مطمئناً یک سایت پس از ساخت نیاز به پشتیبانی دارد. به این ترتیب، اگر برای وب سایت مشکلی پیش بیاید تیم پشتیبانی موظف است این مشکل را برطرف کند

خب، پس از آنکه طراحی سایت سیستم مدیریت محتوایتان پایان یافت، طراح سایت باید روش و تکنیک کار کردن با پنل کاربری را به شما آموزش دهد.

این در حالی است که کارشناسان شرکت طراحی سایت و نرم افزاری آی دِو ( i-dev software group ) از ۹ صبح الی ۱۰ شب آماده پاسخگویی به سوالات و آموزش نحوه کار با سایت ساز شرکت طراحی سایت و نرم افزاری آی دِو به شما هستند. همچنین، وبلاگ طراحی سایت شرکت طراحی سایت و نرم افزاری آی دِو  هر هفته مقالات متعددی در زمینه آموزش استفاده از پنل کاربری منتشر می کند.

 

07

سوالات متداول سئو سایت در اصفهان

در این بخش به سوالاتی که عموما در مورد سئو سایت در اصفهان پرسیده میشود پاسخ میدهیم . این سوالات بر اساس تجربه گروه آپکاد و دغدغه شما عزیزان هنگام مشاوره سئو گردآوری شده است .

بله. با توجه به اینکه در شرکت وب‌رمز طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.
 

 

بله. امکان ویرایش قسمت‌های مختلف سایت توسط مشتری وجود دارد. بدین منظور یک فیلم آموزشی برای مشتریان سایت اختصاصی، توسط شرکت وب‌رمز تهیه و ارائه می‌گردد تا مشتری بتواند تغییرات لازم را شخصا اعمال کند.
 
بله. تیم طراحی و توسعه وب‌رمز طراحی سایت را با استفاده از آخرین تکنولوژی کدنویسی و کاملا سئو بیس انجام می‌دهند.
 

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

اما هنگام استفاده از طراحی سایت با cms ، هر چند امکان طراحی اختصاصی وجود دارد، اما لزومی ندارد این روش را انتخاب کنید. بلکه می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض این سایت ساز را انتخاب و سپس آن را با توجه به نیاز و سلیقه خودتان ویرایش دهید. در نتیجه هزینه ساخت سایت شما بسیار کمتر خواهد شد

صفر تا صد پروژه طراحی سایت اعم از ساختار سایت، طراحی رابط کاربری سایت، تجربه کاربری سایت و … توسط افراد درون سازمان انجام می شود و هیچ بخشی به افراد خارج از شرکت سپرده نمی شود.

پس از اینکه وب سایت کاملا با نظر کارفرما هماهنگ بود و وب سایت یه ایشان تحویل داده شد، در مرحله بعد آموزش طراحی سایت به صورت کنفرانس ویدئویی برگذار می شود. بعد از پایان آموزش ها پشتیبانی از وب سایت آغاز خواهد شد و کارفرما می توانند تمام سوالات و مشکلات پیش آمده را مطرح کند.

 
08

مقالات سئو و بهینه سازی سایت

طراحی سایت و ساخت سایت یکی از مهارت های بسیار محبوب می باشد که اغلب افراد به کمک آموزش و خلاقیت های فردی آن را کسب می نمایند . وقتی یک طرح یا ایده در ذهن شما شکل می گیرد می بایست مهارت لازم را کسب نمایید و تا انتها آن را اجرا نمایید . ما با مقالات، کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی به شما کمک می‌کنیم تا طراحی وب سایت را به راحتی یاد بگیرید.

برای سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید

بدون نظر

ببخشید، نمی‌توانید برای ‌این نوشته نظری بنویسید.

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
کاربر جدید هستید؟ لطفا ثبت نام کنید