خدمات طراحی سایت
در اصفهان

خدمات طراحی سایت در اصفهان می تواند ویترین جدید و جذابی برای کسب و کار شما باشد. اگر تصمیم شما برای داشتن یک وب سایت قطعی است، به شما تبریک میگویم در این لحظه یک گام از رقبای خود جلوتر هستید و قطعا آینده روشن تری در انتظار شماست،  فقط کافیست بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان را انتخاب کنید. ولی اگر همچنان مردد هستید تیم آپکاد به شما پیشنهاد میکند به ما اعتماد کنید و این تغییر بزرگ را در کسب و کار خود بپذیرید مطمئن باشید در آمد شما بسیار بیشتر از هزینه طراحی سایت در اصفهان خواهد شد و می توانید به جمع کسب و کارهای دیجیتالی بپیوندید. کافیست با ما همراه باشید.

01

کلیاتی در مورد طراحی سایت در اصفهان

روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده می شود  تقریبا 90 درصد افراد از اینترنت استفاده میکنند زیرا سختی فعالیت حضوری را کاهش میدهد. امروزه طراحی سایت یا( Web Design ) از یک ویژگی خاص در کسب و کار تبدیل به یک نیاز ضروری شده است. طراحی سایت در اصفهان مانند یک جادو عمل میکند برای مثال فرد تازه کار در یک شغل میتواند خیلی سریع رقبایی کهنه کار خود را کنار بگذارد و در بازار، درآمد و شهرت  بیشتری داشته باشد زیرا مسیر متفاوتی را نسبت به رقبایی خود انتخاب کرده و زودتر از آنها وارد فضای دیجیتال شده است. ساخت سایت در اصفهان به شما کمک میکند یک ویترین جدید در دنیایی با جمعیت 80 میلیونی داشته باشید پس این فرصت را به هیچ وجه از دست ندهید .

طراحی سایت اصفهان باید آمیزه ای از دانش و هنر همراه با خلاقیت باشد زیرا مردم اصفهان بسیار باهوش و هنرمند هستند .هنگامی که یک سایت بر اساس اصول و هارمونی اجزا طراحی می شود  ناخود آگاه باعث جذب نگاه مخاطب  می گردد و میتواند خدمت و محصول شما را زیباتر، شکیل تر و با اعتبار بیشتر نشان دهد. در زیر به لزوم و فواید طراحی وب سایت در اصفهان میپردازیم لطفا برای دقایقی وقت خود را به تیم آپکاد بدهید تا دنیای تازه ای  را در کسب  و کار به شما نشان دهیم .

یک وب سایت در واقع  دفتر کار شما در فضای مجازی است پس طراحی و چیدمان آن  مانند  دنیایی واقعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای  طراحی سایت در اصفهان باید از المان های کسب و کار و حتی از المان های شهر اصفهان جهت زیبایی و اصالت سایت  استفاده گردد تا وب سایت شما شخصی و خاص باشد . علاوه بر ظاهر سایت مخاطبین نیز بسیار اهمیت دارند در حال حاضر کارمندان ، دانشجویان ،انواع مشاغل، خانم های خانه دار و حتی کودکان بیشتر سوالات ،نیازهای و خریدهای خود را از طریق  وب سایت ها انجام می دهند. بنابراین ساخت سایت در اصفهان می تواند این حجم بزرگ از مخاطبان را با کسب و کار شما آشنا کند . با توجه به توریستی بودن شهر اصفهان اگر کسب و کار شما مخاطب خارج از  کشور دارد  می توانید با طراحی  سایت در اصفهان به زبان انگلیسی یا عربی و … مشتریان خود را از کشورهای دیگر جذب کنید و درآمد دلاری داشته باشید. از طرفی مشکلات پیش بینی نشده فراوانی ممکن است برای مشاغل در دنیای واقعی رخ دهد و داشتن  یک ویترین مجازی میتواند شما را از این خطرات ایمن کند، اگر برای داشتن یک وب سایت در اصفهان تصمیم گرفتید و مسئله بودجه دارید،  اصلا نگران هزینه طراحی سایت در اصفهان نباشید زیرا آپکاد یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان متناسب با بودجه و نیاز شما کسب و کارتان را دیجیتالی میکند .

در زیر 6 ویژگی اساسی برای خدمات طراحی سایت حرفه ای در اصفهان  که توسط آژانس بازاریابی آپکاد انجام می شود بیان شده است  :  

1.رابط کاربری آسان (UX)

اگر طراحی سایت در اصفهان به گونه ای باشد که کاربران به راحتی به صفحه مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند و باعث سردرگمی و خروج آنها از سایت نشود و همچنین استانداردهای طراحی سایت کاملا رعایت شده باشد در حقیقت رابط کاربری آسان  یا  (UX) User Interface خوبی خواهیم داشت . از آنجایی که حیطه کاری آژانس بازاریابی آپکاد علاوه بر داخل ایران، برون مرزی نیز می باشد تیم ما به خوبی از استانداردهای و قواعد طراحی سایت آگاهی دارد . 

2.طراحی بصری حرفه ای (UI)

مجموعه ای از فعالیتها که برای طراحی سایت در اصفهان با دیزاین زیبا، شیک ، کاربر پسند و متناسب با کسب و کار شما انجام می شود را طراحی بصری یا  User Interface (UI) می نامیم. آپکاد با بهره گیری از متخصصان گرافیک، طراحی سایت شما را با رعایت نکات زیبایی شناختی، انتخاب سبک طراحی و رنگ های مناسب کسب و کار شما به بهترین نحو انجام میدهد.

3.مطابق استاندارد های سئو

آپکاد برای انجام تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ کیفیت را به عنوان رسالت خود قرار داده است. طراحی سایت سئو بیس یا طراحی سایت مطابق با استانداردهای سئو که در آن تگ های متا، هدینگ ها، عناوین، کلمات کلیدی، ساختار بندی صفحات، متا دیسکریپشن ها و کد های اسکیما رعایت شده باشد قواعدی است که متخصصان ما در طراحی سایت حتما به آن توجه میکنند تا سایت شما نیاز به سئو نداشته باشد یا هزینه خدمات سئو برای شما کمتر شود.

4.امنیت بالای سایت

به واسطه وجود هکرها و گاها شیطنت رقبا در طراحی سایت حتما باید امنیت در نظر گرفته شود .این شرایط امن باعث می گردد کاربران به شما اعتماد بیشتری کنند و در نتیجه باعث پیشرفت سایت شما می گردد.

5.سرعت بالای سایت

هر چقدر سرعت سایت بالاتر باشد سئو سایت بالاتر می رود و گوگل کاربران بیشتری را به سایت شما هدایت میکند. بنابراین اگر طراحی وب سایت در اصفهان صحیح و حرفه ای صورت گیرد باعث میگردد سرعت سایت افزایش پیدا کند و کاربران بیشتری به سایت شما رجوع کنند.

6.پشتیبانی خوب سایت در اصفهان
طراحی سایت با پشتیبانی خوب یک مورد ویژه است که باید در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان حتما در نظر بگیرید. آنچه مسلم است یک وبسایت پس از ارائه نسخه نهایی نیازمند رفع ایرادها و ارتقا هست تا همیشه سایت شما فعال و در دسترس کاربران باشد. آپکاد به صورت خاص می تواند آموزش های لازم را به شما بدهد تا بتوانید خودتان از سایت پشتیبانی کنید و در مواقع لزوم از تیم ما کمک بگیرید .

امروزه مخاطبین شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است، یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است. این شبکه ها بسیار مفید هستند اما صرفا به بهبود ارتباط شما با مخاطبان کمک میکند. برای آنکه بهتر متوجه اهمیت طراحی وب سایت در اصفهان  نسبت به شبکه های اجتماعی شویم  یک مثال می زنیم

فرض کنید شما یک فروشگاه دارید و داخل اینستاگرام محصولات خود را به نمایش می گذارید، کاربران پس از انتخاب محصول باید به مرحله بعدی یعنی دایرکت بروند با شما چت کنند و اگر شما سریع جواب آنها را ندهید ممکن است از خرید خود پشیمان شوند. اما فرض میکنیم شما سریع جواب میدهید و کاربر وارد مرحله بعدی یعنی سوال و جواب با شما یا مسئول پیج شما می شود که مجدد ممکن است بعد از جواب های شما از خرید پشیمان شود و یا در بهترین حالت  متقاعد شود و شماره کارت خود را بدهید و پس از کارت به کارت کردن مبلغ  بالاخره بعد از 5 مرحله نسبتا سخت خرید انجام میشود . علاوه بر آن اضافه کنید کاربران  امکان جستجو و دسترسی به  صورت دسته بندی شده و دقیق به محصولات و خدمات شما را ندارد مثلا نمیتواند  در دسته شلوارها تمام مدل های شلوار فروشگاه شما رو ببیند و باید در میان پست ها جستجو کند و یا در هایلایت گمراه شوند .

به تمام این مسائل احتمال فیلترینگ شبکه های اجتماعی را اضافه کنید هرگز تمام فعالیت خود را معطوف یک بخش از دنیای دیجیتال نکنید زیرا ممکن است در اثر یک اتفاق تمام تلاش شما به هدر برود اما سایت در واقع بستر واقعی و درست برای تبدیل مشتری به خریدار است، کاربر پس از ورود به سایت با یک جستجو ساده می تواند به دسته مورد نظر برود و تنوع محصول را ببیند و به راحتی انتخاب کند و اگر سوالی داشت در قسمت سوالات متداول پاسخ خود را مشاهده کند .

مزایای سایت نسبت به شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است از جمله : طراحی سایت باعث اعتبار میگردد ، همه افراد به راحتی نمیتوانند سایت بزنند ، وجه تمایز شماست ، امکان بررسی و آنالیز کاربران به صورت دقیق وجود دارد ، بسیار زیبا و واضح در یک صفحه اطلاعات انتقال پیدا میکند و … بنابراین طراحی سایت در اصفهان  یک نیاز اصلی است و شبکه های اجتماعی می تواند به بهبود آن کمک شایانی کند.

آمار نشان میدهد تعداد قابل توجهی از مشتریان شرکت ها برای اولین بار از طریق وبسایت با آنها آشنا شده اند. بنابراین طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که اطلاعات کامل و ارزشمندی را از فعالیت شرکت به  زیباترین و بهترین حالت ارائه دهد تا مراجعه کننده و کاربران با اولین بار مشاهده وب سایت شرکتی سریعا جذب شما شوند . تیم آپکاد معتقد است طراحی سایت شرکتی در اصفهان باید به گونه ای باشد که سیمای مناسب و حرفه ای از کسب و کار شما را به بیننده نشان دهد. یک شرکت بدون سایت مانند یک پادشاه بدون تاج است  بنابراین برای اعتبار ، شهرت ، درآمد بیشتر و حتی تعهد سازمانی کارکنان شرکت که منجر به کارکرد بهتر آنها خواهد شد، طراحی سایت شرکتی را فراموش نکنید. البته برای داشتن یک سایت پویا و کارآمد حتما باید به بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان مراجعه کنید تا با صرف هزینه معقول و زمان کم به نتیجه مطلوب برسید و تجربه خوبی از دیجیتالی شدن داشته باشد.

اگر شما یک فروشگاه در سطح شهر دارید آپکاد به شما توصیه میکند یک فروشگاه بزرگتر با هزینه بسیار کمتر نیز در دنیای وب داشته باشید و علاوه بر مشتریان شهر و منطقه خود از مشتریان سر تا سر ایران و حتی خارج از ایران نیز بهره مند شوید. همانطور که برای داشتن یک فروشگاه موفق باید اصول و مقرراتی رعایت شود برای موفقیت یک فروشگاه آنلاین نیز باید پارامترهای خاص آن رعایت شود بنابراین انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان در اولویت ویژه قرار دارد  زیرا ساخت سایت مانند ساخت خانه است و اگر اشتباه طراحی شود نتیجه مطلوب را نخواهد داشت و شما مجبور میشوید با تمام کاستی های آن سالها مدارا کنید و به بهره وری لازم از وبسایت خود نرسید.

آژانس بازاریابی آپکاد به دلیل آشنایی کامل با فضای کسب و کار آنلاین و رفتار مشتریان، گزینه اول در طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان است زیرا ما می دانیم تکنولوژی وب بسرعت در حال تغییر است و سایت فروشگاهی باید امکان توسعه در آینده را داشته باشد ، متناسب با سلایق کاربران باشد، بستر مناسب برای پذیرش امکانات جدید داشته باشد  تا بتواند به یک فروشگاه  آنلاین پر درآمد در دنیایی مجازی تبدیل شود،  برای مشاوره رایگان و گرفتن تصمیم کارشناسی با آپکاد در تماس باشید .

 

یک پکیج کامل برای  طراحی سایت در اصفهان  باید شامل تمام موارد زیر باشد البته برای داشتن یک سایت معمولی نیاز نیست تمام موارد را لحاظ کنید و می تواند با توجه به بودجه خود مراحل را انتخاب کنید. تمام فعالیتهای ما در آپکاد براساس شفافیت و احترام به مشتری است پس لازم می دانیم تمام هزینه های پنهان طراحی سایت در اصفهان را قبل از انجام کار به شما توضیح دهیم  تا با دید صحیح وارد این مسیر شوید.

 هزینه تولید محتوا: وبسایت بدون محتوا نمیتواند شما را موفق کند،  این محتوا می تواند شامل متن، عکس های با کیفیت و مقالات ترجمه ای باشد . البته با توجه به کسب و کار شما ممکن است به تمام این موارد نیاز نداشته باشید و با یک محتوای قوی متنی سایت خود را  در گوگل بالا بیاورید و یا برای مثال یک فروشگاه اینترنتی نیازمند عکس های با کیفیت است. آپکاد با مشاوره رایگان در زمینه استراتژی محتوا راه صحیح را به شما نشان خواهد داد.

حق الترجمه  : اگر کسب و کار شما بین المللی است شما نیاز به یک سایت چند زبانه دارید و برای ترجمه محتوا حتما نیازمند بهره مندی از خدمات دارالترجمه ها هستید زیرا نمیتوان از مترجم گوگل برای  داشتن سایتی فاخر و قوی استفاده کرد.

مبلغ تمدید سالیانه هاست : برای  نگهداری اطلاعات وب سایت روی سرور به هاست نیاز داریم  بسته به نوع سرور، داخلی یا خارجی بودنش، پهنای باند مصرفی سایت شما و همچنین فضای ذخیره سازی سرور و پردازش CPU هزینه متفاوتی را خواهد داشت . این مبلغ سالانه است و آپکاد در صورت تمایل کارفرما مسئولیت خرید هاست متناسب با نیاز شما را برعهده میگیرد.

مبلغ تمدید دامنه : دامنه در واقعه نام سایت شماست برای مثال نام سایت ما apkadmarketing.com  است . شما با توجه به نام کسب و کارتان این اسم را انتخاب می کنید و پسوند  .ir و یا  .com و یا  دیگر پسوند های رایج را انتخاب میکنید . دامنه نیز باید سالانه تمدید شود . انتخاب نام دامنه علاوه بر سلیقه نیازمند اصول و قواعدی است که تیم آپکاد برای انتخاب درست صمیمانه در کنار شماست .

مبلغ تمدید خدمات پشتیبانی : اگر مایل باشید تیم آپکاد بعد از طراحی سایت و تحویل کامل و بدون نقص سایت ، همچنان در کنار شما باشد و در صورت سوال و ایجاد مشکل شما را یاری کند تنها با نوشتن یک قرارداد به مدت یکسال این امر محقق می شود .

خدمات سئو : هر سایتی که در نتایج گوگل در صدر قرار میگیرد و رتبه اول را دارد قطعا از خدمات سئو بهره مند شده است . آژانس بازاریابی آپکاد در طراحی سایت در اصفهان بهصورت کاملا رایگان اصول سئو را رعایت میکند. رسالت ما انجام پروژه ها  با کیفیت بالاست . زیرا ما معتقدیم رضایت شما باعث پیشرفت روزافزون ما می گردد . اگر  کسب و کار شما نیازمند سئو تخصصی بود . تیم آپکاد به عنوان معتبرترین شرکت سئو در اصفهان به صورت کاملا حرفه ای  با هزینه و زمان کم شما رو بهصورت مداوم در صدر نتایج گوگل قرار می دهد.

02

مهمترین خدمات طراحی سایت در اصفهان توسط آژانس بازاریابی آپکاد

همان طور که می دانیم طراحی وب سایت برای تمام مشاغل و خدمات جز اولویت ها است. شما برای کسب اعتبار، گسترش کار و بیشتر دیده شدن نیازمند وبسایت هستید. با وجود تعداد زیاد رقبا باید سعی کنید مسیر های جدیدی را برای توسعه کسب و کار خود در نظر بگیرید و سریعتر از رقبا ایده های جدید را استفاده کنید .خوب است بدانید گوگل برای افرادی که زودتر وارد فضای وب شده اند امتیاز بیشتری قائل است بنابراین  با هزینه کم نیز می توانید ویترینی در دنیای جدید دیجیتال بسازید و به مرور زمان وب سایت خود را تقویت کنید و یک سایت قوی به وسعت تمام دنیا داشته باشید.

البته در نظر بگیرید طراحی وب سایت برای هر کسب و کاری خاص و ویژه است مثلا طراحی سایت فروشگاهی با طراحی سایت شرکتی کاملا متفاوت است و حتما باید براساس تخصص و تجربه کافی انجام شود در غیر اینصورت کاربرد بسیار کمی خواهد داشت .بنابراین برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان باید تمام جوانب را در نظر بگیرید . آژانس بازاریابی آپکاد به صورت کاملا رایگان برای مشاوره تخصصی در کنار شماست. حتی اگر شما آپکاد را انتخاب نکنید اطلاعات تخصصی ما میتواند راهگشایی شما برای انتخاب صحیح باشد. تیم ما خوشحال میشود در کنار شما باشد. در زیر برخی از خدمات ما در زمینه طراحی سایت در اصفهان را مشاهده می کنید.

طراحی سایت شرکتی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت با وردپرس - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت مشاغل - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت آموزش آنلاین - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت آموزش آنلاین

طراحی سایت آموزش آنلاین

طراحی سایت گردشگری - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت خبری - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت ورزشی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت نیازمندی و آگهی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

طراحی سایت نیازمندی و آگهی

طراحی سایت نیازمندی و آگهی

03

مراحل انجام پروژه طراحی سایت

با وجود تخصصی بودن خدمات دیجیتال، ولی شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت باید روند کار را به صورت کامل برای مشتری خود مشخص کنند و استراتژی هایی که برای طراحی وب  سایت در نظر گرفته می شود را با کارفرما در میان بگذارند، از این رو آژانس بازاریابی آپکاد با ارائه روندی شفاف و مشخص به ارائه خدمات طراحی سایت در اصفهان می پردازد.

مرحله اول

1.طراحی وایرفریم : وایرفریم در واقع یک ساختار ساده و خطی از سایت شماست که با در نظر گرفتن نیازها و خواسته های شما و براساس بهترین تجربه کاربری با مشاوره تیم آپکاد چیدمان می شود .

مرحله دوم

2.طراحی گرافیکی : بعد از تایید شما، گرافیست های تیم آپکاد بر اساس وایر فریم و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد .

مرحله سوم

3.پیاده سازی کد ها : بعد از تایید طرح گرافیگی برنامه نویس های متخصص آپکاد با رعایت تمامی اصول طراحی و سئو به طراحی سایت شما می پردازند. در این مرحله سایت بدون کوچکترین مشکل تحویل میگردد و شما می توانید از تماشای وب سایت خود لذت ببرید .

مرحله چهارم

4.پشتیبانی : آژانس بازاریابی آپکاد جز معدود شرکت های طراحی سایت در اصفهان می باشد که بعد از پایان کار شما را رها نمیکند و تا هر زمان که شما نیاز داشتید برای پشتیبانی و رفع مشکلات شما در کنارتان خواهد ماند.

04

اصولی که برای طراحی سایت باید رعایت شود

برای آنکه بتوانیم مسیر موفقیت را سریعتر و با موفقیت به پایان برسانیم باید نیم نگاهی به رقبا داشته باشیم و سعی کنیم همواره وجه تمایز خود را با رقبا حفظ کنیم و مسیرهای جدید را به سرعت انتخاب کنیم و در آن گام برداریم. طراحی سایت در اصفهان با توجه به بافت بومی و سنتی اصفهان می تواند تحولی شگرف در کسب و کار شما ایجاد کند و نگاهی  متفاوت از کسب و کارتان را به کاربران نشان دهد. طراحی سایت زیبا، جذاب، متفاوت با رعایت استانداردها و اصول طراحی سایت قطعا وجه تمایز شما نسبت به رقبا خواهد بود.

با توجه به گستردگی شرکت های طراحی سایت انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان نیاز به زمان دارد. انتخاب تیم متخصص و با تجربه و آشنا به هنر در طراحی سایت می تواند در انرژی، زمان و هزینه شما صرفه جویی کند و خاطره لذت بخشی را برای شما به ارمغان آورد. ما به صورت خلاصه چند ویژگی مهم در طراحی سایت را در زیر برای شما توضیح میدهیم و امیدواریم راهنمایی خوبی برای  تصمیم صحیح شما باشیم. اگر نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر دارید آژانس بازاریابی آپکاد  طی مشاوره تلفنی و حضوری و بهصورت رایگان آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. برای تصمیم گیری درست نیازمند اطلاعات دقیق هستید حتما اطلاعات زیر را مطالعه نمایید.

همانطور که خلق یک اثر هنری نیاز به شناخت سلیقه مخاطب و عناصر بصری مانند رنگ ها، تصاویر و… دارد، در طراحی سایت نیز این مورد صدق می کند. شناخت ترکیب رنگ، هارمونی اجزای سایت و دانش چینش آنها در کنار هم که طی سالها تجربه بدست می آید، جزء اصلی ترین اصول طراحی سایت  می باشد. اگر برای طراحی سایت در اصفهان صرفا به کپی برداری بپردازیم قطعا نتیجه آن شکست خواهد بود . تیم آپکاد با داشتن گرافیست های مهار و آشنا به دانش طراحی سایت، می تواند سایت منحصر به فردی را به شما هدیه دهد. 

 

موتورهای جستجو گر از جمله گوگل داری استانداردهایی برای طراحی سایت می باشند و رعایت این اصول باعث میگردد سایت شما از نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو مورد قبول قرار گیرد، یکی از این اصول رعایت سئو و بهینه سازی سایت می باشد . علاوه بر سئو نکات مهم و ریز دیگری مانند فونت ها، فاصله ها ، فضاهای خالی و … وجود دارد که در بیشتر اوقات از دید طراحان پنهان می ماند. از آنجایی که آژانس بازاریابی آپکاد علاوه بر طراحی سایت در اصفهان با کشورهای دیگری نیز فعالیت دیجیتالی دارد به جرات می توانیم بگوییم طراحی سایت در آپکاد با رعایت کامل استانداردهای جهانی انجام میشود و حتی کوچکترین مشکلی در این زمینه نخواهید داشت.

 برای آنکه بتوانید مشتری ثابت و وفاداری داشته باشید باید تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وب سایت خود را در طراحی سایت در نظر بگیرید .خوب است بدانید کمتر از 2 درصد از کسانی که اولین بار از یک سایت دیدن می کنند فرآیند خرید را کامل انجام میدهند. در مقابل هر فرد بعد از هر بار مشاهده سایت شما احتمال 6 درصد به خرید نزدیک می شود. بنابراین در طراحی سایت در اصفهان باید امکانات کامل در نظر گرفته شود تا کاربر به مرور زمان به مشتری دائم تبدیل شود. آپکاد با یک طراحی جامع و علمی در دراز مدت شما را به اهداف عالی می رساند و موفقیت شما را تضمین میکند. 

پشتیبانی شامل نحوه مدیریت وب سایت، رفع مشکلات احتمالی پیش آمده، امنیت، آموزش و پاسخگوی به سوالات شماست .آپکاد بعد از طراحی سایت  و تحویل کامل به کارفرما، شما را رها نمیکند و در تمام مدت در کنار شماست تا نیاز های شما را  رفع کرده و در صورت نیاز آموزش لازم را به شما بدهیم. پایان طراحی سایت شروع تعهد ماست.

 

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو یعنی سایت شما در تمام دستگاه ها اعم از موبایل و تبلت به درستی به نمایش در بیاید، امروزه اکثر کاربران از موبایل خود برای جستجو در فضای مجازی استفاده میکنند بنابراین در طراحی سایت، موبایل ها و تبلت ها را نباید فراموش کرد.

 در دنیای دیجیتال رقابت بسیار شدید است و یکی از پارامترهای مهم در دیده شدن سرعت سایت می باشد، رسیدن به سرعت استاندارد بارگزاری صفحات سایت امری است تخصصی که در متدهای طراحی سایت جایگاه قابل توجهی دارد. در این راستا عواملی چون حجم بارگزاری هر صفحه به طور جداگانه و حجم بارگزاری تمام سایت اندازه گیری میشود. میزبانی سایت توسط یک هاستینگ قدرتمند، کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب ترین ابزارها برخی از مواردی است که می تواند ضامن سرعت بالای وبسایت شما باشد که بهترین شرکت طراحی وبسایت در اصفهان باید این موارد را در نظر بگیرند. ما در آژانس بازاریابی آپکاد  با در نظر گرفتن تمامی موارد سعی می کنیم بهینه ترین  وب سایت را برای شما طراحی نماییم.

 
05

مزایای طراحی سایت توسط آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

برای تحقق آرمان های خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ فقط کافی ست با تیم ما همراه شوید و مسئولیت تمام مسائل فنی را  با خیال راحت به ما بسپارید تا هر ایده ای که  دارید به واقعیت تبدیل شود. آپکاد به عنوان بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان خدماتی متمایز را به شما ارئه میدهد تا موجب رضایت و مسرت شما گردد . به اذعان مشتریان عزیزمان بعد از اولین جلسه مشاوره رایگان با تیم آپکاد تفاوت ها و ویژگی های منحصر بفرد به خوبی قابل مشاهده است. دوستان ما از میان مشتریان مان هستند زیرا بر این باوریم شروع هر کار آغاز تعهد و دلبستگی ما برای رسیدن به بهترین بازدهی و نتیجه است. موفقیت و پیشرفت تیم ما حاصل اعتماد و همراهی صمیمانه شما عزیزان می باشد. در زیر برخی از مزایای آپکاد برای طراحی سایت در اصفهان را به اختصار توضیح میدهیم. 

دانش و تخصص : آپکاد تخصص و دانش را به عنوان اولویت اول برای طراحی سایت در اصفهان در نظر میگیرد.

تجربه زیاد :  تجربه سال ها فعالیت در دنیای وب، و همکاری با شرکت های خارجی و داخلی بزرگترین دستاورد آپکاد برای حرفه ای بودن است.

تعهد بالا : مسئولیت پذیری و تعهد به انجام تمام وظایف از ویژگی های بارز آپکاد برای طراحی سایت در اصفهان است.

مدیریت صحیح : فعالیت های آپکاد با کمک مدیریت درست و وجود تفکر استراتژیک، سازماندهی می شود.

انتقاد پذیری : فعالیت هیچ تیمی بی نقص نیست بنابراین تیم آپکاد از گام اول تا پایان کار، پذیرایی نظرات و انتقادات سازنده شما است.

گارانتی خدمات : برای انتقال حس اطمینان و اعتماد به مشتری، خدمات  طراحی سایت در اصفهان خود را با پشتیبانی گارانتی می کنیم.

امنیت و سرعت بالا : با حذف کدهایی که کاربرد ندارند و روش های تخصصی،  امنیت و سرعت سایت شما را بالا می بریم.

امکان بهینه سازی و سئو : همه سایت طراحی شده توسط آپکاد سئو بیس بوده و امکان بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو وجود دارد.

دارای امکان ارتقا : در هنگام نیاز به ارتقا و یا تغییر سایت به آسانی و در کوتاهترین زمان ممکن می توانید امکانات زیادی به سایت خود بیفزایید پس همین الان با هر هزینه ای طراحی سایت در اصفهان را شروع کنید و در فرصتی مناسب  ارتقا دهید. 

تنوع و زیبایی قالب : به کارگیری طرح های زیبا و خلاقانه و عدم استفاده از قالب های آماده حتی برای افرادی که بودجه کمی را برای طراحی سایت در اصفهان اختصاص داده اند.

واکنش گرا  : صرف نظر از دستگاه و صفحه نمایشگری که بازدید کننده استفاده میکند سایت شما باید خوانا، جذاب و کاملاً قابل استفاده باشد که این امر در طراحی سایت آپکاد لحاظ میشود.

پشتیبانی دقیق و دلسوزانه : تیم پشتیبانی آپکاد در تمام روزهای هفته به غیر از روز های تعطیل  از ساعت 9 تا 20 از طریق سایت، ایمیل و تلفن پاسخگوی شماست .

06

قیمت طراحی سایت در اصفهان توسط آژانس بازاریابی آپکاد

تعیین هزینه طراحی سایت در اصفهان  موضوعی مهم برای عقد قرارداد با کارفرما است. اگر هزینه طراحی سایت در اصفهان بسیار کم و یا بسیار زیاد باشد نشانه ای از غیر حرفه ای بودن شرکت یا شخص طراح است . ما در آپکاد بر اساس شفافیت عمل میکنیم و بعد از جلسه مشاوره رایگان لیستی از خدماتی که شما برای طراحی سایت در اصفهان نیاز دارید را تهیه میکنیم سپس اعلام قیمت دقیق را خدمت شما عزیزان اعلام میکنیم. اگر مشاهده کردید که قیمت های ثابتی برای طراحی سایت اعلام می شود مثلا طراحی سایت شرکتی فقط با 3 میلیون در اصفهان حتما تامل کنید و برای انتخاب صحیح کمی صبر نمایید و اطلاعات خود را افزایش دهید زیرا قیمت طراحی وب سایت در اصفهان با توجه به امکانات و ویژگیهای مد نظر کارفرما تعیین می شود. در هزینه طراحی سایت در اصفهان عوامل متعددی تاثیر گذار هستند که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم تا شما بتوانبد علت قیمت های متفاوت طراحی سایت را به خوبی تشخیص دهید.

اندازه پروژه برای تعیین قیمت سایت بسیار حائز اهمیت است. هر اندازه که اندازه سایت شما بزرگتر باشد، قیمت سایت نیز بر اساس تعرفه طراحی سایت در اصفهان بیشتر خواهد بود. منظور از بزرگی سایت تعداد صفحات و حجم محتوا شماست . قیمت طراحی سایت در اصفهان بهصورت پایه بر اساس اصول منطقی و دقیق مشخص شده است و اگر پروژه شما مقیاس بزرگتری از سطح پایه تعرفه طراحی سایت در اصفهان داشته باشد، قیمت نسبتا بالاتر خواهد رفت.

 

یکی از عوامل بسیار مهم در اختلاف قیمت شرکت های طراحی سایت در اصفهان سبک طراحی می باشد . قطعا قیمت طراحی سایت خاص و منحصر بفرد با طراحی سایت کپی متفاوت خواهد بود. آپکاد برای طراحی سایت در اصفهان با هر قیمتی طراحی ویژه و خاصی را در نظر میگیرد . 

اگر پیش از راه اندازی وب سایت خود دامنه خریده باشید، احتمالاً از تعرفه های ثبت دامنه مطلع هستید. این هزینه به صورت سالانه دریافت می شود و از 20 هزار تا 250 هزار می باشد. البته انتخاب نام دامنه نیز باید با اصول سئو انجام شود، آپکاد برای مشاوره رایگان در زمینه انتخاب نام دامنه قبل از طراحی سایت در کنار شماست. 

 

هاستینگ و یا همان میزان فضایی که برای وب سایت خود احتیاج دارید،  قیمت متفاوتی خواهد داشت و با توجه به افزایش فضایی که خریداری میکنید این قیمت افزایش می یابد. خرید یک هاست به عواملی زیادی بستگی دارد و قبل از طراحی سایت باید هاست متناسب خریداری شود.

تیم آپکاد به هیچ عنوان از قالب های آماده استفاده نمیکند ممکن است این امر در وقت ما صرفه جویی کند ولی قطعا کیفیت کار ما را کاهش میدهد. اما نگران نباشید ما برای طراحی قالب سایت اختصاصی در اصفهان  هزینه اضافه دریافت نمی کنیم و صرفا این امر را در جهت تحقق تعهد خود انجام میدهیم .طراحی سایت در اصفهان جز علایق ماست و به سهم خود سعی میکنیم  این علم، همراه با هنر به صورت زیبا نمایش داده شود.

افتخار تیم آپکاد همکاری با گرافیست های خوب ، با تجربه و هنرمند است. اگر طراحی سایت آپکاد زیبا ، چشم نواز و خاص است مدیون تلاش بی دریغ این تیم زحمت کش هستیم، برای طراحی سایت در اصفهان با یک تیم متخصص آماده خدمت رسانی هستیم.

قطعا قیمت طراحی یک سایت شخصی با قیمت طراحی یک سایت فروشگاهی در اصفهان متفاوت خواهد بود و براساس انواع سایت ها که در قسمت های بالا توضیح دادیم می تواند بر قیمت طراحی سایت اثر گذار باشد . برای اطلاع از طراحی سایت در اصفهان متناسب با کسب و کار خود با ما در تماس باشید.

یکی از مهم ترین قسمت های طراحی سایت در اصفهان امنیت است. اگر وب سایت شما ایمن نباشد به سرعت دچار مشکلات امنیتی شده و امکان هک کردن آن ساده می شود. آپکاد ایمنی سایت های طراحی شده خود را تضمین میکند.

مطمئنا یک سایت پس از ساخت نیاز به پشتیبانی دارد. اگر برای وب سایت مشکلی پیش بیاید تیم پشتیبانی موظف است این مشکل را برطرف کند. آپکاد برای پشتیبانی سایت های طراحی شده تیم متخصص و متعهد دارد. این عزیزان صبورانه مشکلات شما را رفع میکنند و تا پایان کار در کنار شما هستند . طراحی سایت در اصفهان با ما یک فرآیند لذت بخش خواهد بود.

 

07

سوالات متداول طراحی سایت در اصفهان

در این بخش به سوالاتی که عموما در مورد طراحی سایت در اصفهان پرسیده میشود پاسخ میدهیم . این سوالات بر اساس تجربه گروه آپکاد و دغدغه شما عزیزان هنگام مشاوره طراحی سایت گردآوری شده است .در صورتی که به اطلاعات بیشتری در زمینه طراحی سایت در اصفهان نیاز دارید با تیم مشاوره آپکاد در ارتباط باشید.

بله. طراحی سایت توسط تیم آپکاد به صورت داینامیک انجام میشود و امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.
 

 

بله بعد از طراحی سایت در اصفهان امکان ویرایش قسمت‌های مختلف سایت توسط مشتری وجود دارد. اگر نیاز به آموزش داشته باشید گروه آموزشی آپکاد می تواند در این راستا همیار شما باشد.  
بله. تیم طراحی و توسعه آپکاد طراحی سایت در اصفهان  را با استفاده از آخرین تکنولوژی کدنویسی و کاملا سئو محور انجام می‌دهند. تا هزینه کمتری برای سئو سایت به شما تحمیل گردد.
 

پس از اینکه وب سایت کاملا با نظر کارفرما هماهنگ بود و به ایشان تحویل داده شد، در مرحله بعد آموزش استفاده و گذاشتن محتوا در سایت به صورت کنفرانس ویدئویی برگزار می شود. بعد از پایان آموزش ها پشتیبانی از وب سایت آغاز خواهد شد و کارفرما می توانند تمام سوالات و مشکلات پیش آمده را مطرح کند. 

 

 
08

مقالات طراحی سایت و بهینه سازی تجربه کاربری بلاگ آپکاد

طراحی و ساخت سایت در اصفهان یکی از مهارت های بسیار محبوب می باشد که افراد به کمک آموزش و خلاقیت های فردی می توانند به آن دست پیدا کنند . وقتی یک طرح یا ایده در ذهن شما شکل می گیرد می بایست مهارت لازم را کسب نمایید و تا انتها آن را اجرا نمایید .آپکاد در ین بخش به شما کمک میکند طراحی سایت در اصفهان را فرا بگیرید.

سلام!

لطفا نام کاربری و پسورد خود را برای ورود وارد نمایید