خدمات تولید محتوا
در اصفهان

آژانس بازاریابی آپکاد یکی از بخش های خود را به تولید محتوا در اصفهان اختصاص داده است  زیرا  بعد از طراحی سایت که موجب جذب مخاطب و ماندن افراد در سایت شما می شود کیفیت محتوای سایت نقش بسیار مهمی در ماندگاری بازدید کنندگان در وب سایت شما و مراجعه مجدد آنها خواهد داشت . بعلاوه تولید محتوا بر طراحی وب سایت و بهبود سئو سایت نیز تاثیر ویژه ای دارد. بنابراین تولید محتوای هدفمند و صحیح می تواند به طرز چشم گیری رتبه شما را در گوگل افزایش دهد .

01

کلیاتی در مورد بازاریابی محتوا در اصفهان

یکی از زیرمجموعه‌های مهم دیجیتال مارکتینگ بازاریابی محتوا یا (Content Marketing) می باشد .بازاریابی محتوا فرایندی مداوم و پیوسته است  که با تولید، انتشار، به‌اشتراک‌گذاری و مدیریت محتوا شروع می شود و در نتیجه برای محصول یا خدمت شما، مشتری جدید یافته و مشتریان قبلی را همچنان حفظ کند.  در بازاریابی محتوا ما باید ویژگیها و مزیت های یک محصول را بصورت غیر مستقیم درقالب متن، عکس، فیلم، وغیره ارائه دهیم. آژانس بازاریابی آپکاد با ایجاد تیمی متخصص به منظور تولید محتوا در اصفهان گام برداشته و با انجام بازاریابی محتوایی در اصفهان  برای ارتقا ودیده شدن سایت شما حرکت می کند.  در ذیل می توانید با اصلی ترین مفاهیم تولید محتوا و بازاریابی محتوا آشنا شوید :

بازاریابی محتوا از سه بخش کلی تشکیل شده است: استراتژی محتوا، تولید محتوا و انتشار محتوا.  تولید محتوا، آخرین و مهترین بخش در بازاریابی محتوا ست . زیرا  در صورتی که  شما استراتژی محتوای کامل و دقیقی تدوین کرده باشید اما قدرت اجرا و پیاده‌سازی استراتژی را  نداشته باشید عملا در فرآیند بازاریابی محتوا موفق نخواهید بود. در همین راستا تیم آپکاد از طریق تولید محتوای اثربخش و تولید محتوای متناسب با نیاز مخاطبان و استراتژی تدوین شده توانسته تولید محتوا در اصفهان را ارتقا بخشد و شما پس از انتشار محتوا به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کنید .

گوگل  در هر بروز رسانی از الگوریتم های  خود  بیش از پیش به اهمیت تولید محتوای مفید، کاربردی و جذاب برای سئو سایت بها میدهد . تولید محتوا کپی نه تنها از نظر گوگل جریمه دارد بلکه از نظر کاربران نیز وجهه خوبی ندارد و اعتبار سایت شما را پایین می آورد . کاربران هنگامی که محصول و اطلاعاتی را نیاز دارند سریعا آن را در گوگل جستجو میکنند  و سایتی که توانسته باشد محتوای مناسب با عبارت مورد جستجو را تولید کند، در صفحه اول گوگل نشان داده می شود. جالب است بدانید اگرمحتوای سایت شما از نظر کیفیت تولید مناسب باشد، کاربران آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند و این امر  باعث افزایش رتبه وب سایت شما می گردد بنابراین با تولید محتوا بهترین و ارزانترین راه را برای برندسازی اینترنتی خود انتخاب کرده اید از نظر آپکاد در صورتی که بخواهید   در اصفهان جایگاه اول گوگل و موتورهای جستجو را داشته باشید  می بایست به تولید محتوا در اصفهان توجه ویژه ای کنید.

 

ایده سازی :

گام اول در تولید محتوا ایده است منظو از ایده هدفی است که شما از تولید محتوا دارید اگر شما بدون ایده جذاب و کاربر پسند تولید محتوا کنید در واقع وقت و هزینه خود را هدر داده اید. ایده سازی را برای تولید محتوا در اصفهان  هرگز حذف نکنید 

نوشتن لیست کلمات کلیدی :

منظور از کلمات کلیدی عبارت یا کلمه هایی هستند که در زمینه کسب و کار شما در اینترنت بیشتر جستجو می شوند . لیست کلمات کلیدی که به کمک متخصصان سئو در آپکاد تهیه می شود به تولید محتوای فنی و  هدفمند کمک شایانی می کند.ممکن است نوشتن کلمات کلیدی زمان زیادی را بگیرید ولی سرعت شما را برای تولید محتوا در اصفهان افزایش میدهد 

چک کردن محتوای وب سایت رقبا:

دیدن وب سایت رقبا می تواند دید خوبی از موضوعات جذاب شناسایی شده به ما بدهد، اما این به معنی کپی برداری از رقبا نیست محتوای تولید شده حتما باید یونیک و بصورت منحصر برای سایت شما باشد، گوگل ارزش بسیار زیادی برای محتوا جدید و پربازدید قائل است.برای تولید محتوا در اصفهان باید رقبای خود را در سرتاسر ایران مورد بررسی قرار دهید .

تولید محتوا بر اساس نیاز کاربرسایت

خوب است بدانیم منظور از تولید محتوای سئو شده یعنی محتوایی که در موتورهای جستجو رتبه بالایی بیاورد و بتواند در صفحه اول و رتبه اول موتور جستجو قویی چون گوگل قرار گیرید، ولی این بدان معنی نیست که محتوای تولید شده صرفا برای گوگل نوشته شود بلکه محتوا باید بر اساس نیاز و علایق مخاطب سایت نیز نوشته شود، زیرا مخاطب اصلی محتوا کاربران هستند و تنها در صورتی وب سایت شما سایتی معتبر خواهد شد که بتوانید نیاز کاربران را برآورده کنید.بنابراین اگر مخاطب شما فقط در اصفهان هستند بنابراین تولید محتوا اصفهان را انجام دهید . آپکاد بعنوان یک شرکت تولید محتوا در اصفهان در این راستا در کنار شماست

رعایت نکات نگارشی در تولید محتوا

برای تولید محتوا باید صبور بود و تنها به یک بار نوشتن کفایت نکرد . گاهی اوقات  استفاده درست از نقطه ، کاما و … میتواند مفهموم جمله شما را بالاتر ببرد . تیم آپکاد برای تولید محتوا باکیفیت در اصفهان چندین بار توسط ویرایشگران، محتوا را بازبینی میکند تا در نهایت محتوای باکیفیت و استاندارد خروجی کار باشد.  

رعایت اصول سئو در محتوا

در زمان تولید محتوا و بعد از آن باید محتوا بر اساس اصول سئو بازبینی شود . استفاده صحیح از کلمات کلیدی و کلمات کلیدی ثانویه ، چگالی کلمات کلیدی ، تگ ها و هدینگ ها ، متا تگ های عنوان و  …. همه باید به صورت هوشمندانه نوشته شود . استفاده صحیح از لینک های داخلی و خارجی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد .

نوشتن محتوای طولانی

محتوای مورد پسند گوگل بیش از 2000تا 3000 کلمه باید داشته باشد و محتوای کمتر از 300 کلمه برای گوگل خوشایند نیست . اما برای تولید محتوا هدف کاربر است و از آنجایی که کاربران کمتر زمان و حوصله خواندن مطالب طولانی را دارند پس سعی کنید مطالب حاوی تمام نکات کلیدی به صورت مختصر و مفید باشد، این کار باعث رجوع کاربران به سایت شما می شود. 

انتخاب صحیح قالب محتوایی می تواند مسیر رسیدن به اهداف شما را هموارتر کند، برای مثال اگر شما یک سایت سرگرمی دارید استفاده بیش از حد از مطالب نوشتاری می تواند مخاطب شما را کسل کند و از سایت شما فرار کند  این امر برای سایت علمی و پژوهشی ، سایت فروشگاهی و سایت شرکتی کاملا متفاوت است . استراتژی بازاریابی محتوا باعث میگردد شما قالب صحیحی را برای تولید محتوای خود انتخاب کنید.آپکاد برای مشاوره در زمینه بازاریابی و تولید محتوایی در اصفهان به صورت رایگان در کنار شماست در ادامه چند قالب رایج در تولید محتوا را بررسی میکنیم .

محتوای متنی :با وجود  انواع قالب های تولید محتوا اما تحقیقات جهانی نشان میدهد محتوا متنی می تواند اعتماد بیشتری را از طرف مخاطب جلب کند . به همین علت اکثر مقالات علمی و پژوهشی به صورت نوشته منتشر می شوند بنابراین اگر کاربران شما نیازمند کسب اطلاعات دقیق و معتبر هستند آپکاد به شما توصیه می کند حتما از قالب متنی برای تولید محتوا در اصفهان بهره بگیرید .

محتوای تصویری : امروزه با رشد شبکه های اجتماعی  حدود 93 درصد ارتباطات  انسانی از طریق  محتوای بصری و عکس صورت میگیرید . قدرت ماندگاری تصاویر در ذهن ما بسیار زیاد هستند شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای یاد آوری یک مطلب  عکس آن را در خاطر خود سپرده اید بنابراین برای آنکه محتوای متنی بتواند عمق مطلب را انتقال دهد نیازمند تصاویر هستیم، البته تصاویر بیشتر جنبه کمکی دارند تا هنگامی که ما دستورالعملی را توضیح میدهیم یا در مباحث آموزشی میتوانیم از تصاویر بهره بگیریم، البته در برخی از مواقع تصاویر برای جنبه بصری و زیبایی سایت استفاده می شود.

محتوای ویدیویی :بی شک محتوای ویدیویی آینده بازاریابی محتوا است . با توجه به اینکه میل به خواندن کلمات کم شده و افراد تمایل به یادگیری سریع دارند عادات رسانه ای مردم عوض شده و میل بسیار زیادی برای مشاهده ویدئو در میان کاربران اینترنت پیدا شده است . موضوعاتی  مانند آموزش همراه با توضیح ، مصاحبه ها و دستورات آشپزی  و …… در چارچوب تولید محتوای ویدیویی قرار میگیرد.

محتوای صوتی : تاثیر صدا در زندگی انسان ها بسیار پررنگ بوده است. با وجود زندگی شهرنشینی ، استفاده از فایل های صوتی جایگاه خوبی پیدا کرده است . پادکست های آموزشی، پادکست یک کتاب و یا حتی گوش کردن به یک صدای دلنشین در هیاهوی زندگی شهری آرامش زیادی را برای کاربران به ارمغان می آورد برخی اوقات استفاده از لهجه در تولید محتوا در اصفهان می تواند اثرگذار باشد که این امر بستگی به استراتژی بازاریابی شما خواهد داشت 

موشن گرافیک : محتوایی ویدیویی  که قالب گرافیکی را به حرکت در می آورد .

اینفوگرافیک: محتوایی تصویری  که اطلاعات پیچیده  متنی و تصویری را در قالب یک فرمت گرافیکی با هم مرتبط میکند

وایت پیپر( مقاله سفید ):  محتوای متنی در رزمینه حل یک مشکل خاص در کسب و کار با استدلال علمی اما به زبانی ساده

رپورتاژ: در قالب یک محتوای متنی و علمی تبلیغ محصول و خدمت مورد نظرتان را انجام دهید

پادکست : محتوای صوتی که همراه با جلوه ها و زیبایی های شنیداری باشد

 

 • افزایش مشتریان و توسعه کسب و کار : تولید محتوا در اصفهان باعث میگردد مشتریان   در تمام نقاط ایران شما را بشناسند و دامنه فعالیت هایی شما افزایش پیدا کند . شما قطعا علاقمند به جذب مشتری و افزایش درآمد هستید و این کار به وسیله تولید محتوای مسیر می شود..
 • کاهش نرخ فرار مشتریان:  بی‌محتوا بودن سایت شما یا درست طراحی نشدن رابط کاربری باعث میگردد مخاطب به محض ورود به سایت از آن خارج شود . تولید محتوا باید  با مخاطب‌شناسی و نیازسنجی مخاطبان، همراه باشد این امر باعث میگردد مخاطبان به گشت و گذار در سایت شما ترغیب شوند . بنابراینپکاد به شما توصیه میکند  برای جذب مخاطب صرفا سایت خود را لبریز از محتوا نکنید. تولید محتوا در اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 • افزایش رتبه سایت و بهینه کردن سئو سایت: امروزه برای یافتن جواب تمام سوالات سریعا ان را گوگل میکنیم و خوشبختانه  گوگل همیشه بهترین پاسخ را به ما می‌دهد و معمولا سایت‌هایی که در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل ظاهر می‌شوند، شانس بیشتری برای خوانده شدن دارند اما برای رسیدن به صفحه اول گوگل، باید روی سئو و محتوای سایت وقت بگذاریم. این فرایند زمان‌بر است وما باید موتورهای جستجوگر گوگل را متقاعد کنید که محتوای بسیار با کیفیتی برای ارائه به مخاطبان خود داریم .با تولید محتوا سئو شده، می‌توانید سایت خود را به پربازدیدترین سایت اینترنت تبدیل کنید. تولید محتوا یک تخصص است زیرا گوگل سنجه‌های متعددی برای اندازه‌گیری میزان اعتبار سایت ما دارد. پس برای نتیجه‌گیری بهترباید از خدمات تولید محتوا شرکت‌های متخصص در این حوزه کمک بگیریم.آپکاد بهترین شرکت تولید محتوا در اصفهان سایت شما را رتبه برتر خواهد کرد.
 • نام آشنایی برند (Brand Awareness): یکی ازمزیت های  تولید محتوا و بازاریابی تولید محتوا معروف شدن محصول  و خدمت شماست.  بعضی ازافراد ممکن است مدت زمان کمی وارد کسب و کار شده باشند ولی نام آنها بر سر زبان ها باشد پس همیشه رشد و پیشرفت با عدد و رقم سنجیده نمی‌شود؛ بلکه بر سر زبان افتادن ومعروف شدن ، موضوع پراهمیتی است که می‌تواند به موفقیت کسب‌وکار شما کمک کند. اگر توانایی تولید محتوای قوی ندارید آپکاد برای تولید محتوا در کنار شماست.
 • بیشتر کردن تعامل با برند (Engagement): : تولید محتوا باعث میگردد شما با مخاطب خود تعامل داشته باشید بدین صورت که، ابتدا شما محتوای تولید شده را منتشر میکنید که  امکان دارد مخاطبین از محتوایی منتشر شده توسط سایت و یا شبکه های اجتماعی شما رضایت نداشته باشند . این عدم رضایت مخاطب می تواند دست مایه شما برای تولید محتوای کاربر پسند شود. اکنون این محتوا به مخاطب شما این حس را میدهد که ارزشمند است و او را برای ارتباط بیشتر ترغیب کند. چنین کاربرانی پتانسیل آن را دارند که برای شما مشتری‌های دیگری بیاورند. بنابراین  این تعامل که حاصل تولید محتوا در اصفهان  است میتواند مخاطبان شما را در سرتاسر ایران افزایش دهد.

دنیا لبریز محتواست و یکی از اصول مهم و اساسی برای شروع هر کسب و کاری تولید محتواست . شاید چندین بار شنیده باشید که محتوا پادشاه است این جمله دقیق صحیح است و راز موفقیت کسب و کارهای اصفهانی تولید محتوا است .در زیر چند مورد از مزایایی تولید محتوا در اصفهان را بیان میکنیم :

 

تقویت انتقال پیام: قطعا برای بازاریابی و جذب مخاطب نیاز دارید پیام  کسب و کار و خدمت خود را به دیگران انتقال دهید. اگر این پیام را چندین بار و به شیوه های مختلف به گوش مشتریان برسانید مطمئن خواهید شد که پیام با کیفیت و اثر بخشی بالا به مخاطب رسیده است . هدف  از خدمات تولید محتوا در اصفهان تکرار موثر پیام است، به نحوی که نتیجه مطلوب شما تامین گردد.

 

دسترسی به مخاطبان جدید: شما همیشه باید سعی کنید دایره مخاطبان و مشتریان خود را گسترش دهید اما باید در نظر داشته باشید محتوایی که برای دانشجویان تولید میکنید با محتوایی که برای کارمندان تولید می کنید کاملا متفاوت است مثلا اگر قرار است یک محتوا برای کارمندان در قالب متن تولید شود باید همان محتوا در قالب اینفوگرافی یا ویدیو برای دانشجویان ارائه گردد همچنین تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام با تولید محتوا محتوا برای سایت ها متفاوت است. برای موفقیت باید جامعه هدف متعددی را تعیین کنید. بنابراین با تولید محتوا در اصفهان می توانید دسترسی به مخاطبان را افزایش دهید و در نتیجه  درآمد خود را افزایش دهید

 

افزایش reach: : ریچ به معنیآگاهی از برند ، تعامل با برند و جذب بازار هدف به سمت سایت و شبکه های اجتماعی است. برای هر کسب و کاری، ایده‌آل آن است که به reach دست یابد.  تولید محتوا می تواندباعث افزایش reach شود.

 

بهبود سئو: تولید محتوا سئو شده، باعث  بهبود سئو  می‌شود و دسترسی کاربران جدید را به سایت شما ممکن می سازد. روش‌های بهینه سازی سایت، به مجموعه اقدامات اصلاحی روی سایت گفته می‌شود که موجب افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل می شود. بهبود سئو از عوامل موثر در موفقیت کسب‌وکار شما ویکی از خدمات تولید محتوا در اصفهان است که باید به صورت جدی، آن را دنبال کرد .

 

افزایش میزان به اشتراک‌گذاری محتوا : هرچقدر شما محتوا ارزشمند تر و کاربردی تری تولید کنید باعث میگردد مخاطبین آنها را سیو کنند و یا با دیگران به اشتراک بگذارند . افزایش به اشتراک گذاری محتوا باعث افزایش مشتری شما خواهد شد فراموش نکنید در این راه باید صبور باشید و یا از متخصصین تولید محتوا در اصفهان بهره بگیرید تا بتوانید به نتایج ارزشمندی دست پیدا کنید .

 

نام آشنایی و شناخته شدن: شک نکنید که تولید محتوا قبل از تبلیغات می تواند شما را معروف کند . هیچ چیز مانند شناخته شدن درآمد شما را افزایش نمیدهد تولید محتوا کلید موفقیت و شهرت شماست بنابراین برای تولید محتوا در اصفهان سریعا اقدام کنید.

برای تولید محتوا در اصفهان حتما به این دو نکته توجه داشته باشید .نکته اول: بسیار مهم است که محتوا شما تولید شده باشد یعنی محتوا کپی برادری و قدیمی نباشد . هر چقدر محتوا جدید و دست اول باشد شما را سریعتر به موفقیت می رساند تشخیص یک محتوای جدید و کپی نشده  بسیار کار سختی است بنابراین در این راستا به شرکت های معتبر در زمینه تولید محتوا در اصفهان رجوع کنید

نکته دوم : تولید محتوا حتما باید بر اساس اصول سئو نوشته شود تا بتواند برای کسب و کار شما مفید باشد . گاهی اوقات در تولید محتوا در اصقهان از کلمات کلیدی به طرز وحشتناکی استفاده می شود این امر برای مدت خیلی کوتاه سایت شما را در نتایج گوگل بالا می برد ولی به علت اسپم شدن توسط گوگل و عدم خوانایی برای کاربران سایت شما خیلی سریع سقوط خواهد کرد .بنابراین برای تولید محتوا در اصفهان با دقت بیشتری عمل کنید . آپکاد برای مشاوره رایگان در این زمینه در کنار شماست.

بازاریابی محتوایی یعنی تولید محتوای مفید و به اشتراک گذاری رایگان مطالب . البته این مطالب باید متناسب با نیازمخاطبین هدف سایت شما باشد تا بتوانید این کاربران را به واسطه محتوای باارزش خود به مشتری واقعی تبدیل کنید و درامد خود را افزایش دهید در ادامه  فروش محصولات و خدمات باعث می شود گوگل سایت شما را معتبر بشناسد و رتبه شما را افزایش دهد و به مرور زمان شما رتبه اول گوگل در کسب و کار خود می شوید.بازاریابی محتوایی در اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست و در نهایت باعث میشود صدای کسب و کار شما در کل ایران پیچیده شود .

برای آنکه بتوانیم به خوبی تفاوت تبلیغات و بازاریابی محتوا را توضیح دهیم باید ابتدا معایب تبلیغات رابیان کنیم . بیشتر مواقعه وقتی افراد در معرض تبلیغات قرار میگیرند از آن فرار میکنند نمونه آن پیام تبلیغاتی در گوشی همراه و وب سایت ها است .همچنین هنگامی که از سوی یک بازاریاب تشویق به خرید و خرج کردن پول می شوند آن را نادیده می گیرند  و ممکن است واکنش منفی نشان دهند. عیب دیگر تبلیغات محدود نبودن مخاطب است. آیا تمامی افراد که در معرض تبلیغات شما قرار میگیرند مشتری شما هستند ؟  بیلبوردی که در سطح شهر است و تبلیغات تلویزیونی  نمونه بارزی از  تبلیغاتی هستند که در معرض مخاطب خاص قرار نمیگیرند .ولی بازاریابی محتوا به هیچ وجه حس تهاجمی را به مخاطب نمیدهد و احساس نمیکند شما میخواهید وقت و هزینه اش را تلف کنید بلکه با در اختیار گذاشتن اطلاعات ایجاد اعتماد کرده و باعث جذب مشتری می شوید و مهم تر از همه شخصی که محتوای شما را در گوگل سرچ میکند قطعا مخاطب خاص شماست  و به صورت تصادفی در معرض تبلیغات محصولتان قرار نگرفته است . هنگامی که فرد با سرچ اطلاعات به سایت شما میرسد میتوانید با در اختیار گذاشتن اطلاعات صحیح و مفید نام خود را در ذهن او ماندگار کنید.

عیب دیگر تبلیغات هزینه بالاست در حالی که اگر شما بازاریابی محتوایی در اصفهان انجام دهید به شرط تولید محتوای صحیح و ارزشمند باعث میشوید کاربران در مورد شما صحبت کنند و محتوایی شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و شما به راحتی و بدون هیچ هزینه ای  در کل ایران شناخته شده  شوید . از معایب دیگر تبلیغات عدم مقایسه برند ها ، کسب اطلاعات صحیح و در نتیجه  عدم اعتماد سازی برای کاربران است  اما امروزه کاربران نیاز های خود را در گوگل جستجو می کنند و امکان مقایسه بین برند ها و شرکت ها سریع تر و راحت تر از گذشته است.و همین امر باعث اعتماد بیشتر آنها می شود . بنابراین با در نظر گرفتن تمامی این نکات تولید محتوا در اصفهان را به تیم آپکاد بسپارید . ما به شما مشاوره صحیح و راه گشا میدهیم و آینده روشن و پردرآمد را برای شما رقم میزنیم .

تولید محتوا چیه ؟- آژانس بازاریابی آپکاد بهترین سایت تولید محتوا در اصفهان
02

مهمترین خدمات تولید محتوا در اصفهان توسط آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

 

شرکت ایده پردازان کسب و کار دیجیتال با نام اختصاری آپکاد  یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید محتوا در اصفهان است .تولید محتوا ازبخش های گسترده ای تشکیل می شود که ما به اختصار آن را به پنج بخش اصلی تقسیم کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با ما در تماس باشید

تولید محتوای متنی - آژانس بازاریابی آپکاد بهترین سایت تولید محتوا در اصفهان

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی

تولید محتوا متنی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بطور کامل جزئیات توضیح داده می شود و برای سئو وبهینه سازی اهمیت ویژه ای دارد .تولید محتوای ارزشمند در اصفهان را با ما تجربه کنید
تولید محتوای ویدیویی و صوتی - آژانس بازاریابی آپکاد بهترین سایت تولید محتوا در اصفهان

تولید محتوای صوتی و ویدیویی

تولید محتوای صوتی و ویدیویی

گاهی صدا و تصویر چندن برابر متن می تواند اثرگذار باشد باتوجه به استقبال روز اقزون کاربران برای تماشای ویدیو، عکس و گوش کردن به پادکست ها تولید محتوا صوتی و تصویری باید حتما در برنامه محتوای خود قرار دهید
تولید محتوای گرافیکی - ت آژانس بازاریابی آپکاد بهترین سایت تولید محتوا در اصفهان

تولید محتوای گرافیکی

تولید محتوای گرافیکی

محتوای گرافیکی مخاطبان بسیاری را جذب یک سایت می‌کند و می‌تواند نرخ اشتراک گذاری بالایی را در شبکه-‌های اجتماعی داشته باشد. محتوای متنی و گرافیکی مکمل های فوق العاده ای هستند.
تولید محتوای فروشگاهی - آژانس بازاریابی آپکاد بهترین سایت تولید محتوا در اصفهان

تولید محتوای فروشگاهی

تولید محتوای فروشگاهی

تولید محتوای فروشگاهی قطعا باعث افزایش فروش می گردد . محتوای فروشگاهی می تواند شامل تمام موارد بالا اعم از محتوای متنی و تصویری و گرافیکی باشد .تولید محتوای فروشگاهی در اصفهان تخصص ماست
تدوین استراتژی محتوا - آژانس بازاریابی آپکاد بهترین سایت تولید محتوا در اصفهان

تدوین استراتژی محتوایی

تدوین استراتژی محتوایی

برای هر کسب و کار و هدفی باید تولید محتوای خاص و ویژه انجام شود تدوین استراتژی به شما کمک میکند محتوای مناسب کسب وکار خود را تولید کنید . آپکادبرای مشاوره رایگان در این زمینه در کنار شماست
03

مراحل انجام پروژه تولید محتوا در آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد

آپکاد برای تولید محتوای سایت پنج گام اصلی دارد . تمام این مراحل باید به ترتیب صورت گیرید و بعد از اتمام هر مرحله وارد گام بعدی می شویم در غیر اینصورت با شکست و متروکه شدن سایت مواجه می شویم برای مثال اگر قبل از تولید محتوای ارزشمند و تالیفی تبلیغات انجام دهیم وقت و هزینه خود را هدر داده ایم . آپکاد برای مشاوره رایگان در این زمینه در کنار شماست.

گام اول

تدوین استراتژی تولید محتوا : تدوین استراتژی تولید محتوا ، این مرحله به صورت رایگان در آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد انجام میشود . به جرات می توان گفت این گام مهمترین مرحله در تولید محتوا شماست .شما در این مرحله متوجه می شود مخاطبان تان چه افرادی هستند و چگونه باید محتوا تولید کنید .قطعا تولید محتوا برای دانش آموزان با تولید محتوا برای پزشکان متفاوت است .

گام دوم

تولید محتوای صفحات اصلی : در این گام بر اساس استراتژی تولید محتوا باید مطالب اصلی و اولیه سایت شما تکمیل می گردد . این بدان معناست که مطالب صفحه اصلی ، درباره ما ، تماس با ما ، خدمات ، صفحه های فرود و.....باید کامل و دقیق باشد، فراموش نکنید مخاطب با این محتوا به شما اعتماد میکند .

گام سوم

تولید محوای بلاگ : بعد از تکمیل سایت به سراغ بلاگ میرویم . بلاگ در واقع قسمتی است که شما مقالات خود را قرار میدهید، این مقالات سئو محور که هدف اصلیشان دیده شدن در صفحه های اول گوگل است به شما کمک میکند تا مخاطب را از طریق گوگل به داخل سایت خود بیاورید . در این مرحله حتما باید استراتژی تولید محتوا در نظر گرفته شود .

گام چهارم

تولید محتوای تالیفی : در این مرحله به سراغ تولید محتوای تالیفی میرویم. در این مرحله مخاطب وارد سایت شما شده است و سایت شما بازدید لازم را دارد شما نیازمند تولید محتوا منحصر به فرد و خاص با ایده های جذاب هستید .

گام پنجم

تبلیغات : در این مرحله باید به سراغ تبلیغات برویم . بدین منظور می توانیم از شبکه های اجتماعی ، تبلیغات کلیکی ، رپورتاژ، بک لینک ها و ....کمک بگیریم .

04

مزایای تیم آپکاد برای تولید محتوا در اصفهان

همان طور که در قسمت های قبل کاملا توضیح دادیم برای جذب مشتریان آنلاین و همچنین جلب اعتماد آنها نیازمند تولید محتوا هستید .برای این منظور شما نیازمند شرکتی معتبر در زمینه تولید محتوا هستید تا بتواند با بهره گیری از علوم نگارش ،  مهارت های ارتباطی،  طراح های گرافیکی خاص و متناسب با کسب و کار شما و بهره مندی از نویسنده های مرتبط با حوزه فعالیت شما محتوای سایت شما را غنی و پربار کند . آژانس بازاریابی آپکاد این افتخار را دارد در مسیر تولید محتوا در اصفهان از قدم اول،  مشاوره رایگان تا تولید محتواهای جذاب برای پست‌های شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ و سایت شما و کسب رتبه اول گوگل صمیمانه همراه شما باشد .در زیر برخی از مواردی که ما برای تولید محتوای در اصفهان در نظر میگیریم بیان شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما در تماس باشید .

 • مشاوره رایگان در زمینه تولید محتوا در اصفهان
 • عدم کپی برداری و داشتن منابع معتبر به منظور تولید محتوای تالیفی و ترجمه ای
  • تولید محتوای سئو شده و استفاده صحیح و مفید  از لیست کلمات کلیدی در تولید محتوا
  • تولید محتوای منظم به همراه انتشار و  به اشتراک گذاری در کانال ها و شبکه های اجتماعی
  • اندازه گیری و سنجش نتایج  بدست آماده  گزارش به کارفرما و در صورت نیاز تدوین استراتژی جدید برای تولید محتوا
  •  به کار گیری نظرات کاربران در تولید محتوا و نظارت بر تولید محتوا
  • توجه به کیفیت محتوا همراه با کمیت
 • تعرفه و قیمت مناسب و معقول  برای تولید محتوادر اصفهان 

05

تعرفه خدمات تولید محتوا در اصفهان

محتوا نیز مانند هر خدمت دیگر با توجه به پارامترهای و ویژگی های که دارد قیمت گذاری می شود . یعنی هزینه تولید محتوا بستگی به نوع هر محتوا، میزان تخصصی بودن آن، کیفیت آن، رعایت اصول سئو، میزان تخصص نویسنده و بسیاری از موارد دیگر میتواند روی هزینه و تعرفه تولید محتوا تاثیرگذار باشد. البته پیشنهاد ما به شماست که یک شرکت معتبر، متخصص و توامند در زمینه تولید محتوا مخصوصا در اصفهان انتخاب کنید زیرا علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مطالب با کیفیت و بهینه ای تحویل میگیرید که به مرور میتواند به طرز قابل توجهی رتبه سایت شما را بهبود ببخشد. علاوه بر بهبود رتبه سایت، محتوای با کیفیت موجب افزایش اعتبار کسب و کارتان شده و شما را بر سر زبانها می‌اندازد. بنابراین ممکن است هزینه تولید محتوا در ابتدا بنظر زیاد باشد ولی این امر در دراز مدت باعث کاهش هزینه های سنگینی چون سئو و بهینه سازی سایت میگردد. بنابراین  با آنالیز دقیق سایت و تدوین استرتژی تولید محتوا می توان  تصمیم گیری در مورد خدمات مورد نیاز را گرفت و بر همین اساس تخمین درستی از قیمت ارائه نمود.مراحل آنالیز سایت و تدوین استراتژی در آپکاد به صورت رایگان انجام می شود و شما بعد از اعلام قیمت و بررسی های لازم میتوانید آژانس بازاریابی آپکاد را انتخاب کنید.در زیر برخی از عوامل موثر بر قیمت و تعرفه تولید محتوا در اصفهان  ذکر شده است :

• تخصصی یا عمومی بودن محتوا

• تعداد کلمات محتوا

• رعایت استانداردهای سئو

• رعایت اصول نگارشی

• زمینه تخصصی تولید محتوا : فروشگاهی ، خدماتی

• تعرفه تولید محتوا بر اساس نوع تولید محتوا : تالیفی، ترجمه ، بازنویسی

• حجم و میزان محتوا

• زمان بندی بر اساس تحویل

• تولید محتوا به سایر زبان ها

06

سوالات متداول تولید محتوا در اصفهان

در این بخش به سوالاتی که عموما در مورد تولید محتوا در اصفهان پرسیده میشود و دغدغه افراد در زمان آشنایی با این حوزه است پاسخ داده ایم:

در حال حاضر بهترین، کم هزینه ترین و مطمئن ترین  روش برای صعود سایت شما  تولید محتوای است.  زمانی که شما تولید محتوا خود را پیش می بریدبصورت تضمینی  در مدت کوتاه رشد سایت و افزایش درآمد خود را مشاهده میکنید . مطمئن باشید با توجه به میزان بازدهی فوق العاده تولید محتوا در اصفهان هزینه آن به صرفه خواهد بود.

هزینه تولید محتوا بر اساس کلمه می باشد  و لی با توجه به تخصصی بودن متن و رعایت اصول سئو و ….این قیمت میتواند کمتر یا بیشتر باشد برای اطلاع دقیق تر حتما با تیم آپکاد در ارتباط باشید

 باتو جه به اینکه در آپکاد هدف صرفا تولید محتوا نیست و علاوه بر اینکه سعی میکنیم قیمتی متناسب با بودجه شما اعلام کنیم هرگز از کیفیت خود به عنوان بهترین شرکت تولید محتوا در اصفهان کم نکردیم همین امر باعث تمایز و جلب اعتماد شما عزیزان شده است 

تولید محتوا یعنی مقاله ها، تصاویر ، ویدئو  و پادکست ها  که در سایت خود درج میکنید . با توجه به استقبال روز افزون افراد از محتوای ویدئو یی و عکسی اما همچنان محتوای متنی باعث سئو و افزایش رتبه سایت شما میگردد.بنابراین از محتوای متنی غافل نباشد .

اجازه دهید بامثال شروع کنیم . یک فیلم  سینمایی وقتی زیباست و مورد توجه مخاطبین قرار میگیرد که علاوه بر جلوه های بصر ، فیلم نامه قوی و جذابی داشته باشد  .  گوگل نیز علاوه بر آنکه به جلوه های بصری سایت شما توجه میکند از بین چندین سایت ، سایتی را انتخاب میکند که محتوایی قوی تری دارد و آن را به کاربران نشان میدهد و همین امر باعث میگردد افراد زیادی به سایت شما مراجعه کنند و سئو سایت شما بالا رود .بنابراین برای گوگل به عنوان یک داور محتوا در درجه  اول اهمیت است .

بسته به حوزه فعالیت، اندازه کسب‌وکار ، بستری که می‌خواهید در آن به انتشار محتوا بپردازید، هدف‌تان از تولید محتوا همچون افزایش سطح آگاهی نسبت به برند، افزایش سطح مشارکت و افزایش ترافیک ورودی به وبسایت و شبکه‌های اجتماعی، تعداد محتوایی که باید منتشر کنید، متفاوت خواهد بود.آپکاد با تدوین استراتژی تولید محتوا در اصفهان این مسیر را برای شما هموار میکند

آژانس بازاریابی آپکاد  دارای مجموعه‌ی کاملی از نویسنده‌های با تجربه و تواناست که می‌تواند با ارائه محتوای تخصصی و حرفه‌ای با کیفیت به افزایش رتبه و بازدید سایت شما کمک کند. هدف ما ارائه محتوای باکیفیت است تا بتوانیم به کمک محتوای سئو شده از هزینه سئو سایت شما کم کنیم تولید محتوای بهینه‌سازی شده امر مهمی است که منجر به موفقیت سایت شما در نتایج جستجو می‌شود. رعایت ساختار درست محتوا که مطابق موتورهای جستجو باشد و در آن به شکل صحیح از کلمات کلیدی استفاده شده باشد و علاوه بر غنی بودن مطلب، با اصول سئو هم سازگار باشد امر بسیار حساس و دشواری است . احترام به نظر کارفرما و کاربران در تولید محتوا و ارائه مشاوره های تخصصی اما به زبان ساده از ویژگی های بارز شرکت ما در اصفهان است . تفاوت و تمایز خدمات ما در اولین جلسه گفتگو برای شما  قابل مشاهده است .

تولید محتوای متنی، تولید محتوای تصویری، تولید محتوای ویدئویی و تولید محتوای صوتی.

تصاویر مناسب پست‌ها و استوری‌ها در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از المان‌های گرافیکی و بصری خلاقانه، تصاویر شاخص برای نوشته‌های وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی همچون لینکدین، فیسبوک و…، تصویربرداری از محصولات و خدمات در استودیو و در محل، تصاویر بنری شبکه‌های اجتماعی همچون لینکدین، فیسبوک و…، اینفوگرافی‌ها، تصاویر مناسب بصری‌سازی داده‌ها، تصاویر مناسب ارائه‌های بصری (پاورپوینت‌ها، اسلایدشیر و…)، طراحی فراخوان‌به‌اقدام‌های خلاقانه جهت استفاده در طراحی سایت و… در حوزه فعالیت شما.

تولید محتوا نیاز به تخصص و صرف وقت بسیار زیاد دارد. چچون میزان وقت و انروزی شما محدود است  بنابراین حجم محتوای تولید شده توسط شما کم خواهد بود  با این وضعیت شما نمی توانید با رقبای خود وارد رقابت شوید و ناامید خواهید شد بنابراین  از گردونه کسب و کار و افزایش درآمد خارج میشوید . از طرف دیگر، برون سپاری تولید محتوا به شما این امکان را می دهد که بتوانید روی کسب و کار خود تمرکز کنید و دغدغه محتوا نداشته باشید.

سلام!

لطفا نام کاربری و پسورد خود را برای ورود وارد نمایید