با تجربه حرکت کنید

جایگاه خود را در دنیای دیجیتال تثبیت کنید

 آپکاد از سال 1385شروع به کار کرده است.در ابتدا گروه ما بسیار کوچک بود اما هر روز با طلوع آفتاب بیدار شدیم و ایده های تازه ای را در سر خود پرورش دادیم و برای رسیدن به موفقیت عزیزانی را در کنار خود جا داده ایم . با هم یک نفس شدیم و آژانس بازاریابی آپکاد را ساختیم تا شما برای حل مشکلات کسب و کار خود تنها نباشید.

با آپکاد نفر اول کسب و کار خود باشید نفر اول کسب و کار خود باشید
درباره آژانس بازاریابی آپکاد

در زمینه دیجیتال مارکتینگ جوایزی را گرفتیم و برایمان بسیار ارزشمند است از این لحاظ که زمان زیادی را صرف اهدافمان کردیم اما بی اغراق زیباترین جایزه برای ما لبخند رضایت شماست

باشرکت ها و سازمان های زیادی کار کرده ایم اما این امر باعث نشده برای کسب و کارهای کوچک دقت لازم رالحاظ نکنیم زیرا رسالت ما تمایز و کیفیت در تمام پروژه هاست و نه اتمام کار و تعداد پروژه ها و همین امر باعث شده جز بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان باشیم.

شما به عنوان یک دارنده کسب و کار باید تصمیم بگیرید .

مشتریان شما انتظاراتی بیش از محصولات و خدمات شما دارند ،برای موفقیت باید به مشتریان خود گوش دهید و نیازشان را خیلی سریع برآورده کنید ،شما باید غول چراغ جادوی مشتریان خود باشید ، با هر تعداد آرزویی که دارند. 

بنابراین شما باید یک کسب و کار قوی بشوید و احساس کنید هر  روز عضلات سازمانی شما قوی تر می شود و موفقیتتان  نزدیکتر میشود،  .رؤیای شما در گرو تصمیم شماست.

ما شما را شگفت زده خواهیم کرد!

آپکادحاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. این گروه  با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه  نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه تبلیغات و بازاریابی، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان است. آپکاد ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم،. اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین، یا یک وبسایت منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را یاری می کنیم تا تمامی اهدافتان محقق شود.

 

ما می توانیم در گرفتن تصمیم بهتر به شما کمک کنیم

توصیه آپکاد : هاست سرور پارس

سلام!

لطفا نام کاربری و پسورد خود را برای ورود وارد نمایید