سئو سایت سالن زیبایی – سایت خود را قدرتمند کنید

سئو سایت سالن زیبایی در اصفهان  یکی از کم هزینه ترین راه های تبلیغاتی برای سالن های زیبایی که سالانه میلیون ها تومان صرف هزینه های تبلیعاتی می کنند.
سئو سایت سالن زیبایی - سایت خود را قدرتمند کنید - آپکاد
فهرست
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

سئو سایت سالن زیبایی در اصفهان  یکی از کم هزینه ترین راه های تبلیغاتی برای سالن های زیبایی که سالانه میلیون ها تومان صرف هزینه های تبلیعاتی می کنند. اما با این وجود از بازخوردی که معمولا از این دست از تبلیغات می گیرند ، هیچ رضایتی ندارند.

گوگل سعی میکند به کسب و کارها کمک کند تا در آمد خود را افزیش دهند اما مشکل این است که گوگل سالن زیبایی شما را پیدا نخواهد کرد مگر اینکه اطلاعات کافی در مورد سالنتان به خزنده ‎های گوگل بدهید.

در عین‌ حال، سالن زیبایی شما قطعاً تنها سالن شهر نیست بنابراین باید وب سایت سالن زیبایی خود را برای پیشی گرفتن از وب سایت‌های رقیب یاری دهید.

در اینجا طراحان و متخصصان سایت آرایشگاه به منظور اینکه در موتور جستجو های مختلف که مهم ترین ان ها گوگل است، رتبه ی بالایی را به دست بیاورند، از تکنیک ها، روش ها و استراتژی هایی استفاده می کنند که به آن سئو سایت آرایشگاه گفته می شود.

اهمیت سئو سایت سالن های زیبایی

از آنجایی که افراد برای سالن های زیبایی هزینه زیادی را متفبل می شوند بنابراین جستجوی زیادی انجام میدهند تا بهترین سالن زیبایی را پیدا کنند اگر شما در جستجوی گوگل نباشید این مشتریان را قطعا از دست میدهید .

در حقیقت شما با سئو سایت خود از بزرگترین موتور جستجوگر یعنی گوگل تبلیغات مجانی گرفته اید با این تفاوت که تبلیغات محدود به زمان و هزینه گزاف است و تاثیری کوتاه مدت دارد ولی سرمایه گذاری روی سئو یک سرمایه گذاری بلند مدت و با بیشترین نرخ بازگشت سرمایه است.

زمانی که وب‌ سایت شما در نتایج گوگل بهتر باشد، و جز نتایج صفحه اول گوگل قرار گرفت  مخاطبین زیادتری شما را مشاهده خواهند نمود و فروش شما بیشتر خواهد شد.

بنابراین سئو سایت سالن زیبایی در اصفهان قطعا بر مشتریان شما می افزاید و ممکن است شما از شهرستان ها ی اطراف و یا حتی از شهر های اطراف بتوانید جذب مشتری داشته باشید.

مراحل سئو سایت سالن زیبایی

اگر شما سالن زیبایی دارید مطالب زیر کمک میکند تا برای  واگذاری سئو سایت خود به شرکت های سئو کار اطلاعات بهتری داشته باشید البته  تیم آپکاد سعی میکند این اطلاعات با زبان ساده بیان شود تا برای شما مفید واقع شود و اگر شما فصد سئو سایت آرایشگاهی دارید این اطلاعات کمک خوبی برای انجام فرآیند سئو به شما خواهد داد.

تحقیق کلمات کلیدی

چیزی که کاربران در نوار جستجو وارد می‌کنند، کلمه کلیدی یا عبارت‌ کلیدی نامیده می‌شوند. این دقیقاً همان نکته‌ای است که وب سایت شما را در بهینه سازی بسیار یاری می‌دهد. شما در یافتن کلمات کلیدی باید بسیار زیرک باشید.

تحقیق کلمات کلیدی  برای سئو در اولویت است. در این فرآیند باید کلمات کلیدی مختلفی که کاربران برای رسیدن به سایت شما جستجو میکنند را پیدا کنید.

مثلا در این فرآیند متوجه میشوید کاربران در حوزه فعالیت شما کلماتی مثل بهترین آرایشگاه اصفهان، قیمت خدمات آرایش زنانه، نحوه رنگ کردن مو و… را جستجو میکنند. بعد از اینهم با تولید محتوا روی این کلمات کلیدی، میتوانید کاربران را به سایت تان جذب کرده و به خریدار تبدیل شان کنید.

سایت را به سرچ کنسول متصل کنید

برای اینکه گوگل سایت تان را به رسمیت شناخته و البته شما هم بتوانید آمار مهمی در مورد سئو سایت را ببینید، آن را به سرچ کنسول متصل کنید.

سرچ کنسول یک ابزار رایگان اینترنتی است که گوگل در اختیار وبمستران قرار داده. با اتصال سایت به سرچ کنسول، در ابتدا گوگل اهمیت بیشتری به شما داده و سپس میتوانید از آمار و اطلاعاتی که این ابزار در مورد سئو سایت تان میدهد، استفاده کنید.

حتما بخوانید :  طراحی سایت سالن زیبایی در اصفهان  - راه افزایش درآمد سالن های آرایشی

مثلا این ابزار به شما میگوید که وضعیت سرعت تان چطور است، چقدر محتوای بد و به درد نخور دارید، کدام صفحات تان برای مخاطبان باز نمیشود، چقدر بک لینک دارید و… .

از بلاگ غافل نشوید

بخش اعظمی از موفقیت یک کسب و کار فعال در دنیای زیبایی و آرایش، به محتواهایی که در وبلاگ سایت منتشر میکند بستگی دارد. در واقع هر چه بتوانید کلمات کلیدی بیشتری را در وبلاگ پوشش بدهید خب قطعا مخاطبان بیشتری را جذب میکنید.

برای اینکه بهتر با نحوه تولید محتوا آشنا شوید، سایت چند رقیب فعال در حوزه خودتان را هم مشاهده کنید و از آنها ایده بگیرید.

سئو محلی انجام دهید

جستجوی محلی در واقع آن جستجوهایی است که توسط کاربران نزدیک به کسب و کار شما در گوگل انجام میشود. مثلا کاربری که در شهر اصفهان است و کلمه ای مثل “آرایشگاه زنانه” را جستجو میکند.برای سئو محلی مراحل زیر را انجام دهید

در نقشه گوگل آدرس تان را ثبت کنید،

آدرس نقشه گوگل کسب و کارتان را در صفحه تماس با ما و درباره ما قرار بدهید،

مخاطبان را به ثبت نظر مثبت در نقشه کسب و کارتان ترغیب کنید،

گاها محتواهایی با عناوینی که شامل نام شهرتان است بنویسید، (مثلا اخبار قطعی برق اصفهان)

و… .

برندینگ

هر چه سئو سایت قدرتمندتر باشد، مخاطبان بیشتری کسب و کارتان را دیده و خب برندتان بیشتر شناخته میشود. در مقابل هر چه برند شناخته شده تری داشته باشید، نزد گوگل اعتبار بیشتری خواهید داشت. اما برندسازی چه کمک به سئو میکند؟

در واقع وقتی برند سایت تان شناخته شده باشد،کاربران نام تان را در گوگل جستجو میکنند،نام تان را همراه با کلمات کلیدی جستجو میکنند،در نتایج جستجو بیشتر روی سایت شما کلیک میکنند،نام تان در سایت های سطح وب می آورند،به شما بک لینک میدهند.

همه اینها در نهایت باعث میشود گوگل برای تان ارزش بیشتری قائل شده و در نتایج جستجو رتبه بهتری از رقبا بگیرید.

از منشن بدون لینک کمک بگیرید

منشن یعنیاشاره کردن و دیده شدن،  اصولا هرجای در فضای اینترنت نام برند و سایت خود را می نویسیدباید لینک آن را نیز قرار دهید اما منشن بدون لینک یکی از فاکتورهایی است که در چند سال اخیر به فاکتورهای سئو اضافه شده. در این فاکتور گوگل به وجود نام شما در سطح وب حتی بدون وجود لینک اهمیت میدهد.

این یعنی اینکه من الان نام وب سایت “آپکاد مارکتینگ” را در سایتم نوشتم، باعث میشود گوگل بفهمد که سایت مورد نظر احتمالا سایت معتبری است، به این ترتیب و البته در صورت افزایش تعداد این منشن ها در سطح وب، اعتبار سئو این سایت افزایش پیدا میکند.

برای این کار سعی کنید هر از گاهی در سطح وب، در شبکه های اجتماعی، در قسمت کامنت دیگر سایت ها و… نام سایت تان را نوشته و به گوگل ثابت کنید که سایت معتبری هستید.

اسکیماها را به سایت اضافه کنید

برای آنکه زبان یکسانی برای ارائه محتوا به گوگل داشت باشیم از کد اسکیما استفاده می کنیم . اسکیماها، در واقع یک سری کد هستند. کدهایی که موتورهای جستجو مثل گوگل راحت تر میتوانند با آنها ارتباط برقرار کرده و معنی شان را بفهمند.

مثلا برای سوال و جواب در سایت از کد اسکیما f&Q استفاده میکینم .زمانی که شما این کدها را به سایت اضافه کنید، در مرحله اول گوگل بهتر سایت تان را میشناسد، در مرحله دوم قدرت سئوی تان را افزایش میدهد و در نهایت ممکن است در نتایج جستجو، ریچ اسنیپت ها را برای تان فعال کند.

به سوی تاپیک کلاسترها قدم بردارید

به طور کلی ما در سطح وب 2 نوع مقاله داریم:

نوع اول مقاله آسمانخراش است که در آن سعی میکنیم تمامی جوانب یک موضوع را پوشش داده و یک مقاله طولانی و همه چیز تمام بنویسیم. خب این نوع محتوا تا همین 2/3 سال پیش برای گوگل بسیار ارزشمند بود و رتبه های خوبی به آن میداد.

حتما بخوانید :  طراحی سایت سالن زیبایی در اصفهان  - راه افزایش درآمد سالن های آرایشی

اما نوع دوم، نه یک مقاله بلکه یک دسته مقاله است! در واقع در نوع دوم ما تمامی موضوعات مرتبط به یک موضوع را به جای یک مقاله در چندین مقاله پوشش میدهیم.

البته خوب است بدانید استراتژی های گوگل بسیار ناشناخته است ممکن است گاهی یک نوشته طولانی جامع همرا با لینک های داخلی مورد پسند گوگل قرار گیرد و گاهی یک مقاله کوتاه همراه با لینک داخلی مورد پسند قرار گیرید در تمامی این موارد محتوا یونیک و ارزشمند اهمیت ویژه تر دارد.

بک لینک نخرید!

طبق تجربه همیشه افرادی که بدون دانش قبلی به سراغ بک لینک ها میروند، با خرید یک سری بک لینک بد و کم ارزش، سئو سایت شان را نابود میکنند. به همین دلیل اگر قرار است شما هم چنین کاری کنید، بهتر است بک لینک نخرید.

نکات مهم در بالا بردن سئو سایت سالن زیبایی

1) برای اینکه طول مدت زمان ماندگاری توسط کاربران را در سایت خود افزایش دهید، ویدئو های زیبا و جذاب را در سایت بگذارید. همچنین گذاشتن اینفوگرافی های با کیفیت را نیز توصیه می کنیم.

2) به منظور افزایش پیدا کردن اعتماد کاربران به سایت، favicon را به سایت اضافه کنید.

3) سعی کنید استفاده از لینک های تبلیغاتی در سایت را تا حد امکان کاهش دهید.

4) هر چقدر سرعت بارگذاری و یا  لود شدن سایت شما بیشتر باشید، میزان رضایت کاربران نیز بیشتر خواهد بود.

5)به منظور بالا رفتن سرعت بارگذاری تصاویر، سعی کنید حجم تصاویر را کم کنید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که چشم انسان نباید کم شدن کیفیت تصویر را تشخیص دهد.

6) به منظور اینکه کاربران به راحتی بتوانند مطالب مد نظر خود را در سایت شما پیدا کنند، قسمت جستجو در سایت را در وب سایت خود قرار دهید.

7)سعی کنید مطالبی را وارد سایت خود کنید که پرمحتوا و همچنین برای کاربران جذاب باشد.

سئو سایت آرایشگاهی

تعرفه و هزینه  سئو سایت آرایشگاه

برای سئو سایت به صورت کلی فرآیند های چهار گانه ای توسط تیم آپکاد انجام می شود . بخش آنالیز رقبا شما به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و در صورت تایید شما ادامه همکاری با ما شروع می شود این امر به شما کمک میکند دید بهتری نسبت به عملکرد شرکت  و مراحل سئو سایت خود پیدا کنید .

در هر مرحله گزارش جامع و ویژه ای به شما داده می شود تا شما با ریز فرآیندی که  بر روی سئو سایت سالن زیبایی تان انجام شده آگاهی پیدا کنید. و بعد از کسب  رضایت کامل شما هزینه دریافت می شود .

به طور میانگین هزینه سئو سایت در اصفهان حدود 3 میلیون میگردد . وبصورت قطعی و مطمن بازدهی چندین برابری برای کسب و کار شما به همراه دارد. لطفا قبل از انجام سئو سایت حتما از مشاوران آپکاد کمک بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام!

لطفا نام کاربری و پسورد خود را برای ورود وارد نمایید