طراحی سایت سالن زیبایی در اصفهان  – راه افزایش درآمد سالن های آرایشی

طراحی سایت سالن زیبایی در اصفهان اولین گام جهت مطرح شدن در اینترنت و دنیای مجازی است ورود به دنیا سریعتر از رقبا باعث اقزایش درآمد شما میشود
طراحی سایت سالن زیبایی در اصفهان  - راه افزایش درآمد سالن های آرایشی - آپکاد
فهرست
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

طراحی سایت سالن زیبایی در اصفهان اولین گام جهت مطرح شدن در اینترنت و دنیای مجازی می باشد. صاحبین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی یا آرایشگران می توانند توسط طراحی وب سایت آرایشگاه یا طراحی سایت سالن زیبایی سبب افزایش مشتری و سبب افزایش رونق کسب و کار خود شوند.

 توجه داشته باشید که سالن هایی زیبایی و مراکز آرایشگری از جمله مشاغلی هستند که نیازمند طراحی سایت آرایشگاه می باشند زیرا امروزه مردم بیشتر به سمت زیبایی و آرایش رو آورده اند و هزینه  های سالن های زیبایی نیز زیاد است  در جستجوی یک سالن زیبایی حرفه ای در اینترنت هستند.

طراحی یک وب سایت استاندارد می تواند هر کسب وکاری را رقبای خود پیش اندازد و درگاهی جهت دسترسی به دسته جدیدی از مشتریان برای کسب و کار ایجاد نماید. اگر هنوز رقبای شما سایت ندارند پس هرچه سریعتر وارد این حیطه شوید تا از رقبای خود چندین گام جلوتر باشید.

ویژگی های طراحی سایت زیبایی و آرایشی

طراحی سایت زیبایی و آرایشی  در اصفهان ، در ساده ترین حالت می تواند فعالیت های شما را گسترش دهد و به دنبال آن باعث افزایش تعداد مشتریان شود.در ادامه  ویژگی های مهم در طراحی سایت زیبایی و آرایشی  می پردازیم

ظاهر سایت:

قبل از هر چیزی ظاهر گرافیکی وب سایت زیبایی و آرایشی باید حرفه ای و منحصر به فرد باشد.

مشتریان احتمالی شما به ظاهر وب سایتتان بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهند. اگر آن ها تحت تأثیر ظاهر بصری صفحات شما نباشند، قطعاً به شما اعتماد نخواهند کرد

بازدیدکنندگان به دنبال نمونه کارهای شما و مدل های جدید هستند بنابراین برای مرحله اول می توان ظاهر گرافیکی و زیبا و نمایش مطالب با فرمت مناسب را در نظر گرفت. البته به دلیل محدودیت های موجود در کشور ایران امکان نمایش هر تصویری در وب سایت ممکن نمی باشد ولی در این زمینه مشاوره های بسیار خوبی را به شما خواهیم داد تا به زیبایی وب سایت شما آسیبی وارد نگردد.

باید زمینه فعالیت و مشتریان هدف شما آنالیز شود و سپس بهترین ویژگی ها متناسب با حرفه شما در سایت اعمال شود.استفاده از قالب های آماده مطمنا روش صحیحی برای طراحی سایت سالن های زیبایی نخواهد بود زیرا اصول و تکنیک های طراحی سایت مانند طراحی بر احساسات و تعاملی و …. رعایت نشده است .

رنگ های انتخاب شده برای سایت  شما باید از نظر بصری دلپذیر باشند، بیش از حد طاقت فرسا و حواس پرت کننده از محتوا نباشند 

تعداد زیادی فونت وجود دارد و می توانید از آن ها در سایت خود استفاده کنید. به دنبال فونت هایی باشید که با هویت سالن زیبایی شما ارتباط برقرار می کنند و از نظر خوانایی نمره بالایی کسب می کنند.

به کیفیت تصاویری که استفاده می کنید توجه داشته باشید، تصاویر بد می توانند تأثیر منفی در وب سایت زیبایی شما داشته باشند

به عناصر جداگانه موجود در صفحه اصلی توجه کنید. از تجمع زیاد عناصر در کنار یکدیگر خودداری کنید

معرفی:

معرفی از مهم ترین بخش های یک سایت زیبایی و آرایشی محسوب می شود. شما با استفاده از این بخش می توانید به معرفی کادر مجرب آرایشی، خدمات ویژه و به نمایش گذاشتن مدارک بین المللی و دیگر افتخاراتتان بپردازید و در قسمتی با نام تماس با ما موقعیت و شماره های تماس را قرار دهید. همچنین یک قسمت برای مشاوره باید وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند در زمینه مورد نظر با آرایشگر مربوطه مشورت کنند و بازدیدکنندگان بعد از دیدن سایت بتوانند به صورت حضوری به آرایشگاه بیایند و از خدمات شما بهره مند شوند.

لوگو یک عنصر اصلی برای ایجاد یک هویت تجاری قابل شناسایی است، به علاوه عملکرد دوگانه ای در وب سایت شما دارد و کیفیت ناوبری برای بازدید کنندگان سایت شما را بهبود می بخشد.

حتما بخوانید :  سئو سایت سالن زیبایی - سایت خود را قدرتمند کنید

نمونه کار سایت سالن زیبایی

برای بهتر نمایش دادن کارهای خود می توانید صفحه ای به نام نمونه کارها داشته باشید تا همراه با تصاویر زیبا و ویرایش شده, بتوانید توانایی های خود را به بازدید کنندگان وب سایت نشان دهید. از گالری تصاویر  برای نمایش تصاویر کارهای هنری خود، مدل مو ها و لباس ها و دیگر مسائل مربوط به آرایش خانم ها و آقایان استفاده کنید.این تصاویر بهتر است منحصر به فرد باشد یعنی مربوط به خدمات و نمونه کار های آرایشگاه باشد .

 در گالری از صدا یا ویدئو کلیپ های فوق العاده استفاده نمایید که در روحیه و نظر کاربران وب سایتتان تاثیر مثبت داشته باشد..البته شما می توانید از شبکه های مجازی نیز در این امر استفاده کنید که به علت عدم جستجو در شبکه های اجتماعی و سئو ضعیف و همچنین قوانین متغیر کشور در مورد شبکه های اجتماعی بهتر است از سایت استفاده نمایید.

سیستم تعیین وقت آنلاین:

برای جذب مخاطب و مشتری بیشتر می توان تخفیفاتی را برای افرادی که از طراحی سایت سالن زیبایی وقت مراجعه رزرو می کنند لحاظ نمود .سایت سازی می تواند برای شما بخشی با عنوان سیستم تعیین و دادن وقت به صورت آنلاین را طراحی و راه اندازی کند تا راحت تر بتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. کاربران شما به راحتی با اینترنت سر و کار دارند و می توانند کارهای ارایشی و وقت ملاقات خود را تنها با استفاده از تلفن همراهشان مدیریت نمایند.

این امر باعث می شود به مشتریان خود نشان دهید که برای زمان آن ها ارزش قایل هستید و وجه تمایز بسیار زیادی با همکاران خود دارید .

مقالات آموزشی:

این بخش می تواند هم برای کاربران وب سایت و هم برای موتور جستجوی گوگل  مفید و جذاب باشد و باعث بالاتر رفتن رتبه سایت شما شود. اینکار بازدید کنندگان زیادی را به سمت وب سایت شما می آورد.

در واقع شما با نوشتن مقالات ورودی سایت خور را افزایش می دهید . دادان اطلاعات به صورت رایگان و دقیق می تواند اعتماد مشتریان را نسبت به برند شما جلب کند

فروشگاه سایت سالن زیبایی

می توانید بسیاری از کالاهای مربوط به این حوزه را بفروش برسانید و به نوعی وب سایت آرایشی و زیبایی خود را به سایت فروشگاهی خود تبدیل کنید.

از آنجایی که مشتریان اعتماد بیشتری به  اطلاعات و مشورت های شما پیدا کرده اند بنابراین خرید از فروشگاه شما که به صورت آنلاین انجام می شود بسیار با استققبال روبه رو خواهد شد .

شما حتی می تواند تجهیزات سالن های آرایشی را در سایت خود بفروشید

وب سایت ریسپانسیو

ریسپانسو(واکنش گرا) بودن وب سایت به این معنی است که نمایش وب سایت با توجه به دستگاهی که در آن نمایش داده می شود متفاوت باشد و در هر دستگاهی با توجه به ابعاد آن تغییر ظاهر دهد.

با توجه به اینکه روز به روز آمار استفاده از وب سایت ها در گوشی های هوشمند بالاتر می رود و درصد افرادی که با استفاده از تلفن های همراه وارد وب سایت می شوند بیشتر از گذشته می باشد، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند.

اصول فنی در طراحی سایت سالن های زیبایی در اصفهان

بهینه سازی یا سئو سایت سالن زیبایی

بهینه سازی یا  سئو  وب سایت مربوط به موتورهای جستجو است. این کار وب‌سایت شما را در زمان جستجوهایی مانند بهترین آرایشگاه زنانه و… در صفحه اول نتایج گوگل نمایش می دهد و باعث بازدید بیشتر از سایت شما می شود.

در حقیقت اگر شما طراحی سایت را به بهترن شرکت طراحی سایت در اصفهان بسپارید همراه با طراحی سایت اصول اولیه سئو به صورت رایگان  نیز رعایت می شود و این امر از بار هزینه سئو سایت شما می کاهد . ما برای  این امر گروه آپکاد را به شما معرفی می کینم .

حتما بخوانید :  سئو سایت سالن زیبایی - سایت خود را قدرتمند کنید

سرعت سایت سالن زیبایی

وب سایت شما باید سریع باشد و کاربران برای بالا آمدن مطالب آن زمان زیادی  را از دست ندهند چرا که در عصر حاضر چنین وب سایت هایی در بین کاربران اینترنتی دارای جایگاه خاصی نمی باشند.

سرعت سایت ها سالن های آرایشی به علت حجم بالای عکس در بیشتر مواقع پایین است و این باعث از دست دادن مخاطب و مشتری  می شود

امکان به روزرسانی راحت اطلاعات سایت سالن زیبایی

یکی از مواردی که در بسیاری از سالن های زیبایی دیده می شود این است که وب سایت آن ها طراحی شده است و وب سایت دارند اما اطلاعات موجود در وب سایت به روز نیست. زمانی که با مدیران این سالن ها صحبت می شود متوجه خواهیم شد که در آن مجموعه فردی که دانش به روز کردن اطلاعات سایت را داشته باشد حضور ندارد.

از این رو تلاش ما در طراحی وب سایت سالن های زیبایی و آرایشگاه ها این بوده است که پنل ورود اطلاعات این وب سایت ها بسیار بسیار راحت باشد تا برای به روز کردن اطلاعات وب سایت نیاز به دانش خاصی نباشد و هر شخصی در مجموعه که اطلاعات کاربری ورود به پنل سایت را داشته باشد به راحتی بتواند اطلاعات را به روز کند.

بخش های که باید در یک سایت آرایشگاهی در اصفهان  قرار دهیم

طراحی صفحه دسته بندی و معرفی خدمات سالن

طراحی صفحه معرفی خدمات عروس

طراحی صفحه درج نمونه کارها

طراحی صفحه نکات آموزشی و هشدارها

طراحی بخش راهنمای عروس

طراحی صفحه  نمایش گواهینامه ها و مدارک آرایشگاه و سالن زیبایی

طراحی صفحه دادن مشاوره رایگان

هزینه طراحی سایت سالن زیبایی در اصفهان

وب سایت های سالن های زیبایی به دو دسته تقسیم می شوند. وب سایت هایی که فقط به معرفی مجموعه پرداخته و امکانات آن در همین صفحه ذکر شده است و وب سایت هایی که امکان رزرو وقت برای سرویس ها مختلف را دارا می باشند.

با توجه به امکاناتی که شما برای سایت در نظر دارید قیمت ها متقاوت است اما شروع قیمت از 3 میلیون شروع می شود و با توجه به نیاز شما این قیمت می تواند کمتر یا بیشتر شود

نتیجه گیری

همانطور که می دانیم افرادی در کسب و کار خود موفق هستند که زود تر از دیگران توانسته باشند بازارهای جدید را کشف کنند و خدمات متمایز همراه با تبلیغاتی متفاوت انجام دهند .

شما با صرف هزینه کم برای همیشه در گوگل ماندگار میشوید و زودتر از رقبای خود وارد دنیای وسیع و پر مخاطب وب می شوید این فرصت را از دست ندهید .

از طرفی واگذار کردن طراحی سایت سالن زیبایی در اصفهن به یک شرکت حرفه ای تصمیم بسیار مهمو اثر گذار است . زیرا اعتماد بهافراد نامعتبر باعث می شود  شما سایتی طراحی کنید که به کسب و کار شما کمک نکند و به مرور زمان متروکه گردد و همین امر باعث شود تصور شما نسبت به طراحی سایت خراب شود .

ما به شما آژانس دیجیتال مارکتینگ آپکاد را معرفی می کنیم فقط کافی است با آنها تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. فراموش نکنید تفاوت ها در انتخاب های درست مشخص می شود

از شما ممنونیم که تا پایان این مقاله با ماهمراه بودید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام!

لطفا نام کاربری و پسورد خود را برای ورود وارد نمایید