اهمیت طراحی سایت شرکتی چیه ؟ هزینه طراحی وبسایت شرکتی چقدر است ؟

طراحی سایت شرکتی برای هر برندی مانند داشتن ‏یک دفتر کار و یا پایگاه اداری می باشد که آدرس آن در فضای اینترنت خواهد بود و مشتریان آن به وسعت تمامی افرادی است که از دنیای اینترنت استفاده میکنند.
طراحی سایت شرکتی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد
فهرست
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

طراحی سایت شرکتی برای هر برندی مانند داشتن ‏یک دفتر کار و یا پایگاه اداری میباشد که آدرس آن در فضای اینترنت خواهد بود و مشتریان آن به وسعت تمامی افرادی است که از دنیای اینترنت استفاده میکنند.

یکی از مهمترین ارکان اینترنت و خدمات آنلاین وبسایت های فعالی هستند که روزانه هزاران نفر بازدید کننده دارند. هر لحظه که میگذرد به اهمیت طراحی وبسایت به خصوص برای سایت هایی شرکتی ، افزوده میشود.

شاید در ابتدای امر صاحبان کسب‌وکاری که به روش سنتی به تجارت خود مشغول هستند، نیاز به داشتن یک وبسایت را حس نکرده و تلاشی برای به روز کردن کسب و کار خود نداشته باشند.

و شاید اولین سوالی که ذهن آنها را به خود مشغول میکند این باشد که چرا داشتن یک وبسایت به این اندازه مهم است.

اهمیت طراحی سایت شرکتی

صاحبان شرکت‌ها پس از ثبت شرکت و اخذ مجوزهای لازم برای انجام فعالیت، نیاز به معرفی خود به مخاطبان و کاربران دارند. این معرفی میتواند از طریق روش‌های مختلف تبلیغات انجام شود. استفاده از طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین و جامع‌ترین روش‌ها برای دیده شدن شرکت است.

به کمک سایت بدون داشتن فضای فیزیکی در همین فضا یعنی وبسایت، محصولات یا خدمات شرکت را بدون واسطه به طور مستقیم به مشتریان خود ارائه نمود و بعلاوه یک رزومه از فعالیت های شرکت، نحوه تماس با شرکت، مشتریان شرکت و نمونه ای از خدمات ارائه کرده و گالری تصاویری از ارتباطات و نمایشگاه ها و… را از طریق همین وبسایت ایجاد نمود.

در واقع داشتن یک وبسایت در دنیای دیجیتال پیوسته در حال توسعه، ضروری است؛ مخصوصا برای کسب و کارهای کوچکی که محصولات و خدماتی را به فروش میرسانند.

اگر شما برای داشتن تعداد زیادی مشتری برنامه ریزی کرده اید، به یک حضور آنلاین نیاز دارید تا اطلاعات مشتریان تان با کلیک یک دکمه در اختیار شما قرار گیرد.

دلایل مهم برای داشتن سایت شرکتی

تاثیر بر تصمیم گیری مشتریان

تحقیقات نشان میدهد افرادی که میخواهند کالا و یا خدماتی را خریداری کنند قبل از خرید، اطلاعات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو کرده و اگر برند خاصی مد نظرشان باشد ابتدا از سایت شرکتی آن بازدید کرده و در مورد محصولات آن اطلاعات کامل تری بدست میآورند.

بایگانی اطلاعات مشتریان

از طریق سایت میتوان اطلاعاتی همچون اطلاعات تماس افرادی که مشتریان بالفعل یک کسب و کار هستند را به دست آورد و برای تبدیل آنها به مشتریان بالقوه برنامه ریزی کرد.

کاهش هزینه ها با طراحی سایت شرکتی

طراحی یک وب سایت حرفه ای همراه با یک ماژول فرایند ساز یا اتوماسیون ساز میتواند هزینه تعداد کارکنان، اجاره فضای کاری بزرگتر، مالیات بیشتر و هزینه های خدمات را کاهش دهد.

شما میتوانید با طراحی پورتال به طور مستقیم هزینه های اضافی را کسر کنید در عین حال مشتریان خود را راضی و فروش خود را افزایش دهید.

دسترسی شبانه‌روزی

یک وب‌سایت در حقیقت یک شرکت شبانه روزی است که مشتریان در هر ساعت از روز می‌توانند با مراجعه به آن از خدمات و محصولات مطلع شوند و اقدام به خرید نمایند. لذا می‌توان نتیجه گرفت داشتن یک وب‌سایت، به معنای شبانه‌روزی کردن کسب و کار است.

بازارهای بزرگ تر هدف گذاری میشوند.

یک وب سایت شرکتی حرفه ای، میتواند یک مکان عالی برای ارایه خدمات و محصولات شما در اینترنت باشد تا بتوانید خدمات و محصولات خود را به مشتریان هدف خود در سطح شهر ها یا کشور ها ارایه دهید. این هدف گذاری با استفاده از ابزارهای تحلیل مانندگوگل آنالیتکس، ادوب آنالیتیکس امکان پذیر است. 

وجه تمایز

از گذشته تا به امروز بین بنگاه های مختلف در یک زمینه کاری رقابت وجود داشته است. همیشه صاحب مشاغل مختلف دنبال راه هایی برای پیروزی در این رقابت بوده اند. در عصر دیجیتال امروز این راهکار طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کار است.

آنلاین برندینک به کمک طراحی سایت شرکتی

آنلاین برندینگ به تمامی روش هایی گفته میشود که برند شما را در معرض توجه و نمایش از طریق بازاریابی آنلاین قرار میدهد. طراحی سایت مهمترین گام در برندینگ آنلاین میباشد .

با طراحی یک سایت حرفه ای  برای کاربران  تصویری که از برند خودتان در ذهن آنها نقش میبندد از همان ابتدا ایده آل خواهد بود.

در واقع مشتریان شما  سطح کیفیت و کلاس و رتبه و جایگاه شرکت یا فروشگاه یا هر کسب و کاری که داریید را از طریق نوع طراحی وب سایت شرکت شما چه از نظر حرفه ای بودن در ui و ux و چه از نظر نوع برنامه نویسی که پشت صحنه وب سایت شماست، شما را ارزیابی میکنند.

موارد مهم در طراحی سایت شرکتی

سرعت سایت شرکتی:

اگر مشتری شما چندین سایت را باز کند به محض اینکه اولین سایت لود شد و صفحه آن بالا آمد کاربر به آن سایت وارد میشود پس وب سایتی برنده شده است که حتی ۱ ثانیه زودتر بالا آمده و صفحه آن لود شده است پس سرعت وب سایت شرکتی شما حتی ۱ ثانیه هم ارزشمند است.

استفاده از عکس و تصویر

امکان ایجاد گالری تصاویر در سایت باعث میشود یک دید اولیه در مشتری ایجاد کند که قبل از ورود به دفتر کار یا محل کار شما بتواند تصاویری از شرکت و فعالیتهای شما در نمایشگاه ها و حتی پرسنل شما داشته باشد.

شبکه های اجتماعی شرکت

برخی شرکت ها محصولات و یا خدمات خود را در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی معرفی مینمایند قرار دادن لینک این شبکه ها در سایت ضروری است.

UI و UX در طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت باید به گونه ای باشد که وقتی کاربری وارد وب سایت شما شد از نوع طراحی گرافیک( UI ) و تجربه کاربری UX   طراحی وب سایت شرکتی شما بتواند نوع فعالیت و کسب و کار شما را تشخیص دهد.

ریسپانسیو باشد

طراحی آن به گونه ای باشد که در تمامی دیوایس ها و سایز های مختلف صفحه نمایش در حد قابل قبولی سایت را به نمایش بگذارد.

طراحی سایت  با در نظر گرفتن قواعد سئو سایت

 هر چقدر سایت شما برای موتورهای جستجو شفاف تر و خواناتر باشد محصولات ، مقالات و خدمات شما در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی

بحث پشتیبانی برای شرکت ها هزینه هایی در پی دارد که این هزینه ها در هنگام طراحی وب سایت دریافت میشود.

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت شرکتی وجود دارند

۱- درباره ما
۲- محصولات, خدمات، پروژه‌ها و تعرفه‌ها
۳- ثبت نام و پرداخت اینترنتی
۴- پشتیبانی
۵- ارتباط با ما
۶- مقالات
۷- اخبار
۸- گالری تصاویر
۹- تماس با ما

هزینه طراحی سایت شرکتی

اگر قصد طراحی سایت شرکتی دارید پیشنهادات آپکاد به شما این است که  ذهنیت طراحی سایت ارزان یا رایگان را صد در صد از ذهن خود خارج کنید زیرا این ذهنیت باعث تخریب جایگاه شرکت شما میگردد و نه تنها باعث پیشرفت شما نمیشود بلکه نقطه ضعف کسب و کار شما میگردد .

شرکت های که طراحی سایت رایگان یا ارزان قیمت انجام میدهند متاسفانه یا خوشبختانه بسیار زیاد است فقط کافیست در گوگل سرچ کنید طراحی وب سایت ارزان .

وقتی یک مدیر برای طراحی سایت شرکت خود حاضر نیست هزینه کند و یک مبلغ معقول و مناسب  برای سایت که هویت آن شرکت در فضای اینترنت که یک جایگاه بین المللی و جهانی محسوب میشود بپردازد، قطعا انتظار افزایش مشتریان  را نباید داشته باشد .

البته توجه داشته باشید ما نمیگوییم طراحی سایت ارزان مردود است می گوییم سفارش یک سایت ارزان متناسب با سطح مشتریان آن شرکت خواهد بود.

اما توصیه میکنیم اگر قصد راه اندازی وب سایت دارید بابت آن اگر هزینه ای مناسب و منطقی بپردازید بهتر است تا طراحی سایت رایگان یا ارزان را امتحان کنید چون حتی درصدی شک نکنید که پشیمان خواهید شد و یا مجبور هستید هزینه بیشتری بابت طراحی سایت بپردازید و یا چون در بار اول با شکست روبه روی شده اید زدن سایت را بی فایده میدانید و از این بازار پر سود خارج میشوید .

هزینه طراحی سایت شرکتی در اصفهان متفاوت است و شرکت های بسیاری در زمینه طراحی سایت در اصفهان فعالیت دارند .برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان حتما یک جلسه با مسئول طراحی سایت این شرکت ها بگذارید و از آنها بخواهید تمام فرآیند کاری را برای شما توضیح دهند و قیمت هر فرآیند را به صورت دقیق بیان کنند زیرا ممکن است بعد از عقد قرارداد از عدم آگاهی شما سوء استفاده شود و هزینه خیلی بیشتر به شما تحمیل گردد.

بنابراین با آگاهی و بینش انتخاب کنید، ما برای طراحی سایت شرکتی به شما آپکاد را پیشنهاد میدهیم . طراحی سایت ها ی این شرکت با قیمت 3 میلیون شروع میشود و با توجه به نیاز شما این هزینه میتواند بیشتر یا حتی کمتر شود . برای گرفتن مشاوره رایگان با بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان همین الان تماس بگیرید.

مطالب جذاب بیشتری بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام!

لطفا نام کاربری و پسورد خود را برای ورود وارد نمایید