۱۰ قانون موفقیت رید هافمن بنیانگذار شرکت لینکدین بزرگترین مرکز آنلاین استخدام

برای موفقیت کافیست راهی را که افراد موفق رفته اند را دنبال کنید. رید هافمن صاحب لینکدین، بزرگترین شرکت استخدام در جهان است. در 5 دقیقه راز او را یاد بگیرید
۱۰ قانون موفقیت رید هافمن بنیانگذار شرکت لینکدین بزرگترین مرکز آنلاین استخدام|آپکاد
فهرست
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

موفقیت برای هر فردی تعریف متفاوتی دارد اما وجه مشترک عده زیادی از موفقیت کسب ثروت و شهرت است. به گفته برایان ترسی برای موفقیت کافیست راهی را که افراد موفق رفته اند را دنبال کنید. یکی از راه های رسیدن به موفقیت بررسی جامعه و پیدا کردن نیاز های ضروری مردم است. رید هافمن به درستی این فرآیند را انجام داده است و هم اکنون صاحب لینکدین ، بزرگترین مرکز تخصصی جهان در خصوص استخدام است.

این اطلاعات برای اولین بار توسط آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد در اینترنت انتشار پیدا میکند .

رید هافمن بنیانگذار و رئیس پیشین اجرائی شرکت لینکدین است. لینکدین مرکزی آنلاین برای متخصصین صاحب حرفه است تا از فرصت های شغلی موجود مطلع شوند. همین موضوع از لینکدین یک سرویس ارزشمند برای استخدام های اجرایی ساخت و گنجینه‌ای از داده ها را در اختیار آن قرار داد که کمتر شرکتی از این امکان برخوردار است. در حقیقت لینکدین برای افرادی که جویای کار هستند و همچنین افرادی که نیازمند نیروی کار متخصص اند یک مرجع کامل و معتبر است.

۱۰ قانون موفقیت رید هافمن بنیانگذار لینکدین به شرح زیر می باشد.

۱) هدف گذاری بزرگ رید هافمن

 مهم نیست که کسب و کار نوپای شما به دنبال ایده‌های بزرگ است یا ایده های کوچک،  رنج و سختی که باید در این راه متحمل شوید به یک اندازه است. پس چرا هدف های بزرگ را انتخاب نکنیم؟بزرگ یعنی یک محصول و سرویس که می تواند بازار خاصی را به وجود آورد.

لینکدین گاو بنفش کسب و کار خود بود. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خاص بودن به مقاله مشکلات کسب  و کار های نوپا مراجعه کنید 

 ۲) رید هافمن نوآور و تحول آفرین بود 

 اگر قصد دارید کار جدیدی را آغاز کنید،  از خودتان بپرسید” چه کاری می توانم انجام دهم که پیش از این نمونه اش وجود نداشته و یا امکانش نبوده است؟” رید هافمن می گوید :  نوآوری لینکدین در آنجا بود که افراد به جای آنکه منتظر پاسخ از سوی شرکت ها و سایت هایی باشند که فرم تقاضای کار را در آنجا پر کرده‌اند،  می توانستند مستقیماً به بهترین فرصت های شغلی دسترسی داشته باشند.

خلاقیت و نوآوری یک اصل اساسی در موفقیت است. در مقاله چند راهکار خلاقانه در رونق کسب و کار اطلاعات کاربردی و ارزشمندی را در زمینه خلاقیت بدست می آوردید .

 ۳) ساخت شبکه ای که بتوانید با آن محصول خود را تقویت کنید

 واقعیت این است که شرکت های بزرگ توسط تعدادی از افراد با استعداد شکل می گیرند که توسط شبکه های تقویت کننده محاصره شده اند.  موفق ترین کارآفرینان معمولاً از مشاوران، سرمایه گذاران، همکاران و ارتباط با مشتریان استفاده می کند. یکی از دلایل موفقیت رید هافمن روابط قوی او است.

اگر قصد دارید در کسب و کار خود موفق باشید هرگز خود را منزوی نکنید. روابط خود را گسترش دهید و در تمامی جلسه ها و سمینارهای مربوط به کار خود شرکت کنید.

 ۴) خودتان را برای بهترین ها و بدترین ها آماده کنید

 از اطراف خود اطلاعات کسب کنید. رید هافمن معتقد است بخشی از برنامه ریزی شما باید در مواجه با مواردی باشد که انتظارشان را ندارید . از فرصت اتفاق های خوب استفاده کنید و برای اتفاقات بد آماده باشید.این امر باعث می شود، در پیروزی خود غرق نشوید و از شکست خود ناامید نگردید. 

۵) انعطاف پذیری خود را تداوم ببخشید

سعی کنید در مورد اهداف و چشم انداز های سازمان انعطاف پذیر باشید و در بعضی از مواقع از مواضع خود چشم پوشی نکنید این بستگی به شرایط شما دارد.

یک کسب و کار حتی اگر با دو نفر شروع شود نیازمند قانون و مقررات است. همواره از قوانین پیروری کنید و در صورت خطا برخورد شدید کنید ولی ماشین قوانین نباشید و در بعضی از مواقع انعطاف پذیر باشید.

حتما بخوانید :  10 قانون موفقیت تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل - جانشین استیو جابز کیست؟

 ۶) راه اندازی زودتر از موقع

به گفته رید هافمن “احتمال اینکه کار آفرینان هم در مورد محصولاتشان دچار اشتباه شوند وجود دارد، و حتی ممکن است تا زمانی که محصولشان در اختیار مردم قرار می گیرد، متوجه اشکال کار خود نشوند.

 لازم نیست تمام جوانب کار شما کامل باشد و بعد از آن کسب و کار خود را راه اندازی کنید،  محصول و خدمت خود را سریع ارائه دهید تا بازخورد مشتریان خود را متوجه شوید .اگر در کسب و کار تعلل کنید و مدام به فکر ایده آل های ذهنی خود باشید، رقبا بازار را در دست می گیرند.

 ۷) مشتاق باشید 

اهداف متعالی داشته باشید، اما مراقب باور های کورکورانه خود باشید. رید هافمن معتقد است : باید بازخورد مشتریان خود را بدانید که متوجه شوید آیا باید بر سر هدف ، محصول ویا سرویس خود باقی بمانید به عبارت دیگر علاقه و اشتیاق خود را حفظ کنید اما همیشه به دنبال چشم اندازهای خوب در نحوه کار خود باشید.

 ۸)رید هافمن به توزیع محصول اهمیت می دهد

داشتن یک محصول خوب مهم است،  اما داشتن یک ایده فوق العاده برای توزیع محصول مهم تر است. هافمن می گوید، شما می توانید یک محصول فوق العاده  بسازید اما هیچی کسی متوجه آن نشود.

 ۹) توجه زیادی به فرهنگ داشته باشید و استخدام ها را از همان ابتدای کار انجام دهید

 بنا به گفته  رید هافمن ، اولین استخدامها فرهنگ شما را می سازد، پس این کار را به خوبی انجام دهید. اولین افرادی که استخدام می کنید،  افراد بعدی را استخدام می کنند و این حلقه ادامه می یابد. عقل اینطور حکم می‌کند که شما برای شرکت نوپای خود به کسانی نیاز دارید که حداقل ۱۰ سال تجربه داشته باشد.

 ۱۰ ) قوانین کارآفرینی بسیار منعطف است

رید هافمن می گوید به قوانینی که دیگران تنظیم کرده‌اند، زیاد توجه نکنید.  کارآفرینان نوآور ند. وقتی اولین بار کاری را انجام می دهید، موفق هستید.

به یاد داشته باشید شما با دانستن این ده اصل می توانید کسب و کار خود را متحول کنید، ولی قطعا این نکات کافی نیست و برای رسیدن به موفقیت کامل نیازمند اطلاعات وسیع تر در تمام زمینه های کسب و کار خود هستید.

تیم آپکادبه شما این امکان را می دهد تا اطلاعات مورد نیاز برای رونق کسب و کار خود را در این سایت به طور کامل بدست بیاورید و زمان تان را برای جستجوی مکرر در اینترنت از دست ندهید. برای این منظور پست های مرتبط را مطالعه کنید.

پیشنهادات و اطلاعات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

یک پاسخ

  1. ” لازم نیست تمام جوانب کار شما کامل باشد و بعد از آن کسب و کار خود را راه اندازی کنید” جمله قشنگی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام!

لطفا نام کاربری و پسورد خود را برای ورود وارد نمایید