سئو سایت نیازمندی در اصفهان

سئو سایت نیازمندی در اصفهان پر اهمیت است زیرا سایت های نیازمندی بازه‌ کوتاهی برای ارائه محتوا نامحدود به مخاطبان دارد و باید صفحه اول باشند. خواندن این مقاله را از دست ندهید.
سئو سایت نیازمندی - آژانس بازاریابی دیجیتال آپکاد
فهرست
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

با توجه به اینکه سایت‌های نیازمندی از لحاظ محتوا محدودیت ندارند و بسیاری از آگهی‌دهنده‌ها برای درج محتوا از استانداردهای سئو مطلع نیستند، سئو سایت نیازمندی در اصفهان نسبت به سایر وب‌سایت‌ها مشکل‌تر خواهد بود.

جالب است بدانیم سئو سایت نیازمندی دارای بالاترین میزان تقاضا برای سئو می باشد . سایت های نیازمندی با حداقل نیاز به فعالیت مدیران جز پر سودترین و بیشترین درآمد بین سایت ها هستند و این موضوع باعث می شود تعداد رقبای شما نسبت به سایر سایت ها بسیار زیاد باشد.

مطمئنا وقتی یک سایت نیازمندی نتواند ورودی مناسب به سایت خود را داشته باشد، هیچ فرد آگهی دهنده مشتاق نخواهد شد تا در آن وبسایت آگهی خود را به نمایش بگذارد. پس شما به سئو یا بهینه سازی سایت احتیاج دارید تا در نتایج گوگل اولین باشید.

اهمیت سئو سایت نیازمندی در اصفهان

سایت های نیازمندی بازه‌های کوتاهی را برای تاثیر روی مخاطب در اختیار دارند. به عنوان مثال شما مشخصات خدماتی را در سایت خود درج می‌کنید که به یک متخصص نیاز دارد و این سایت تنها دو هفته برای جذب متخصص زمان دارد. بدین ترتیب زمان شما برای تامین نیازمندی این مشتری محدود است و باید در بازه زمانی بسیار کوتاهی مخاطب واقعی علاقه‌مند را به سایت جذب و او را به مشتری تبدیل کنید.

سایت های نیازمندی به دو نوع مخاطب نیاز اساسی دارند و اگر هر کدام از آنها را نداشته باشند، سایت نیازمندی موفق نخواهد بود. شخص آگهی دهنده و شخصی که به دنبال آگهی می گردد. این افراد مهم ترین نقش را در سایت های نیازمندی ایفا می کنند و باید استراتژی و مراحل سئو و طراحی سایت به گونه ای طراحی شود که هر دو نوع مخاطب سایت کاملا راضی باشند.

تعداد افرادی که آگهی میدهند در تعدا افرادی که آگهی را دنبال میکنند اثر می گذارد و بلعکس بنابراین باید وب سایت شما پرمخاطب باشد.

وقتی وب سایت شما در صفحه اول گوگل به نمایش در بیاید، افراد بیشتری برای دیدن آگهی موردنظر به سایت شما سر زده و حتی می تواند باعث ایجاد ارتباط میان فرد آگهی دهنده با کسی باشد که به دنبال آگهی موردنظر می گردد .

مراحل سئو سایت نیازمندی در اصفهان

 انتخاب دامنه

دامنه مناسب تاثیر بسیار زیادی در برندینگ و سئو سایت شما دارد اگر نام دامنه ای که انتخاب می کنید کوتاه و ساده باشد قطعا سریعتر در حافظه خواهد ماند . مانند دیوار، شیپور

طراحی سایت سئو شده

هر وب سایتی بسته به نوع فعالیتی که انجام می دهد دارای یک ساختار و ظاهر می باشد اصولا ظاهر تمام وبسایت های نیازمندی شبیه یگدیگر هستند پس در ابتدا شما باید به فکر ایجاد یک وب سایت با ساختاری شبیه بقیه وب سایت ها باشید. ولی نکته ای که اهمیت دارد رعایت اصول سئو در طراحی سایت می باشد. اگر شما هزینه را در طراحی سایت نیازمندی متحمل شوید نباید ناراحت و نگران باشید زیرا در صورتی که سایت خود را به بهترین طراحی سایت در اصفهان واگذار کرده باشید از هزینه سئو سایت شما کم می شود و نیاز نیست هزینه زیادی را بابت سئو سایت نیازمندی در اصفهان بپردازید .

 تحقیق کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در سئو تمامی سایت ها نقش مهمی دارد اما برای سئو سایت نیازمندی این کار دشوار وزمان بر است. زیرا شما باید کلمات کلیدی مرتبط با کلیه مشاغلی که در سایت ثبت می‌شوند، بررسی کنید. نیاز کاربران را یافته و بر اساس آن محتوای خود را بهینه سازی کنید.برای تخقیق کلمات کلیدی مواد زیر را در نظر بگیرید.

 • کلمات کلیدی در سایت های نیازمندی دارای بازه‌های زمانی کوتاه و تکرار شونده هستند. این بازه‌های زمانی با توجه به نوع آگهی متفاوت است.
 • کلمات کلیدی طولانی Longtail و کلمات کلیدی LSI در سایت نیازمندی به فراوانی توسط کاربران به کار می‌رود. زیرا که کاربران اصولاً به‌دنبال یک فیلد کاری مشخص برای خود هستند.
 • کلمات کلیدی مورد استفاده توسط سایت‌های رقیب را تحلیل و استفاده کنید.
 • یک اصل کلی برای تولید محتوا در هر زمینه شغلی ایجاد و سپس تمام مشاغل آن رده را طبق آن ویرایش کنید. به این ترتیب سایت شما دارای یک استاندارد مناسب از نظر گوگل و مخاطب نهایی خواهد بود.  

سرعت سایت خود را بالا ببرید

یک مشکل بزرگ برای این وب سایت ها مسئله سرعت می باشد چرا که این وب سایت ها معمولا دارای درخواست های زیادی از بانک اطلاعاتی می باشند موارد زیر را برای سرعت سایت بررسی کنید

 • کاهش حجم تصاویر
 • انتخاب سرور با سرعت بالا
 • استفاده از CDN
 • استفاده از کد کش کردن
 • GZIP
 • فشرده سازی کدها وب سایت

اگر وب سایت شما دارای سرعت پایینی بود می توانید از تکنولوژی AMP  نیز برای بهبود سرعت آن استفاده نمایید

 تحلیل رقبا

هدف از تحلیل رقبا در سئو یافتن راهکاری برای پیشی گرفتن از رقیب است که قطعاً برای دسترسی به این هدف نمی توان سایت رقیب را کپی برداری کرد. در تحلیل رقبا به این موارد توجه کنید:

 • دسته بندی مشاغل و آگهی‌های مختلف به چه صورت است.
 • آیا شما می‌توانید آگهی مد نظر خود را به‌راحتی در سایت پیدا کنید 
 • منوی سایت دارای چه آیتم‌هایی است. آیا سایت لینک‌های خودش را در منوی صفحه اول تکرار کرده‌ است.
 • تعداد آگهی درج شده در سایت چقدر است.
 • چه فیلدهای کاری در سایت وجود ندارد.
 • آیا سایت به مشتریان اجازه درج اطلاعات می‌دهد یا خیر.
 • برای آگهی‌های مختلف آیا عکس مرتبط در سایت وجود دارد یا خیر.
 • کلمات کلیدی سایت به چه صورت انتخاب شده‌اند.
 • راهکار سایت برای کلمات کلیدی ترند شده در زمینه نیازمندی‌ها چیست.
 • راهکار سایت برای ترغیب کاربران به ثبت نام در سایت چیست.
 • دکمه‌های ثبت نام در سایت با چه رنگ و چه اندازه‌ای طراحی شده‌اند.
 • کلمات کلیدی برای دریافت بک لینک چگونه انتخاب شده‌اند.

ریسپانسیو یا واکنش گرایی سایت

اگر وب سایت شما قابل باز شدن با سایر دستگاه ها نباشد یا به عبارت دیگر واکنشگرا نباشد قطعا بیش از نیمی از ترافیک بازدیدکننده را از دست خواهد داد. در سال های اخیر تعداد افراد بازدیدکننده از وب سایت ها با استفاده از گوشی همراه به شدت رو به افزایش است و شما باید تمام قوانین واکنش گرایی را در سایت رعایت کنید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله طراحی سایت ریسپانسیو چیست را مطالعه کنید .

نقشه سایت ایجاد نمایید

اگر شما نقشه سایت نداشته باشید قطعا سرعت ایندکس مطالب وب سایت شما به شدت کاهش خواهد یافت و این می تواند برای وب سایت شما بسیار بد باشد.

بک لینک ها

سایت های نیازمندی کمترین مشکل را در این زمینه دارد. اغلب مشتریان شما خودشان دارای وب سایت و وبلاگی مرتبط با محتوای سایت شما هستند و به شما لینک میدهند اما مشکل اینجاست که این سایت ها خود از قدرت لازم برخوردار نیستند وبک لینک های شما نیز از قدرت کافی برخوردار نخواهند بود بنابراین شما نیاز به تبلیغات و بک لینک سازی دارید.

در هنگام تولید بک لینک برای سایت های نیازمندی به این نکات توجه کنید:

 • بک لینک را برای عنوان مطلب و تخصص مورد نطر ایجاد کنید.
 • ابتدا برای تمام موارد موجود در سایت بک لینک با کلمات کلیدی را ایجاد و سپس نسبت به ایجاد بک لینک با سایر عبارات اقدام کنید.
 • هنگام ترند شدن یک نیازمندی, آگهی مرتبط در سایت خود را بولد Bold کرده و در صفحه اصلی سایت قرار داده و محتوای مرتبط با آن را تولید کنید.
 • مدت زمانی که کاربران به‌دنبال یک آگهی در سایت شما خواهند گشت کوتاه خواهد بود. با افزایش تعداد بک لینک در شبکه‌های اجتماعی تعداد کاربران سایت خود را افزایش دهید و سعی کنید از بک لینک های تبلیغاتی نیز استفاده نمایید.

استفاده از اسکیما

داده های ساخته یافته یا schema markup می توانند به افزایش نرخ کلیک وب سایت شما کمک کنند. این داده ها اگرچه نمی توانند روی سئو سایت شما تاثیر مستقیمی را بگذارند اما با ایجاد تغییر در نحوه نمایش آگهی ها در نتایج گوگل می توانند باعث افزایش نرخ کلیک وب سایت شما شوند .

تعمیرلینک های شکسته

معمولا سایت های آگهی به دلیل حذف آگهی ها و اتمام زمان آگهی ها دارای لینک های شکسته و صفحات ۴۰۴ زیادی می باشند سعی کنید با ایجاد یکسری از ترفند ها مانند ریدایرکت کردن لینک های شکسته به یک مسیر خاص مانند صفحه نتایج یک دسته خاص آنها را از بین ببرید. 

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی از جنبه های مختلفی می تواند به سئو وب سایت شما کمک کند این شبکه های می تواند در افزایش نرخ کلیک وب سایت شما ، افرایش سرعت ایندکس وب سایت شما  و برندینگ  وب سایت شما تاثیر گذار باشند .

نتیجه گیری


فاکتور های زیادی در سئو کردن هر سایتی موثر است. از جمله مهم ترین آنها می توان به مواردی از قبیل طراحی سایت به صورت بهینه ( مطابق با استانداردهای گوگل) ، استراتژی مناسب کلمات کلیدی ،سئو داخلی ، سئو خارجی و محتوا اشاره کرد. در صورتیکه طراحی سایت نیازمندی در اصفهان  توسط تبم آپکاد انجام شود خیال شما بابت انجام کلیه موارد سئو و پشتیبانی های لازم راحت است .همین الان از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و تفاوت در خدمات سئو در اصفهان را مشاهده کنید.

.

مطالب جذاب بیشتری بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام!

لطفا نام کاربری و پسورد خود را برای ورود وارد نمایید